alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Športové podprsenky na jógu

 
[34]

Športové podprsenky na jógu na akýkoľvek relax

Dopraj si relax a spomalenie počas náročných dní jógovými ránami. Športové podprsenky na jógu si možno vybrať v rôznych farebných kombináciách a veľkostiach. Na svoje si tak príde každá dáma, ktorej pri cvičení záleží na dokonalom vzhľade a chce sa cítiť stále krásna. V adidas ponuke nájdeš superjemné športové podprsenky na jógu, v ktorých môžeš striedať jednotlivé asány s prirodzenou ľahkosťou a bez zbytočných obmedzení. Neprehliadni športové podprsenky na jógu a užívaj si ich pohodlie!

Športové podprsenky na jógu plné živosti i klasiky

V športových podprsenkách s tenkými ramienkami a s véčkovým strihom zažiariš v akomkoľvek jógovom štúdiu. Ich prínosom je aj pohodlný zamatový materiál, vďaka ktorému sa tvoje telo a pokožka cítia vždy komfortne. Mnohé športové podprsenky na jógu sú vyrobené aj z absorpčného materiálu a skombinované s priedušnými sieťovinovými plochami, čím ti v cvičení pilatesu alebo jógy nebudú prekážať ani horúce letné dni. Pôžitok z tvojho času iba pre seba a jógu ti znásobia aj skvelé jógové outfity, ktorých neodmysliteľnou súčasťou sú aj rôzne farebné variácie podprseniek na jógu.

Začni deň s jógovou ľahkosťou

Športové podprsenky na jógu s okrúhlym výstrihom kompresného strihu sú určené na stredne intenzívne cvičenia. Vďaka absorpčnému materiálu AEROREADY sú tiež priateľské a šetrné k tvojej pokožke a navyše dokonale odvádzajú pot. Recyklovaný polyester Interlok sa zase perfektne prispôsobí tvojmu telu a dokonca aj náročnejšiemu pohybu. Niektoré strihy športových podprseniek sú v chrbtovej časti zúžené, pričom na ramienkach majú praktické stabilizátory. Vnútorná podšívka z funkčnej sieťoviny v dvoch vrstvách a vyberateľné vypchávky tiež podčiarkujú kvalitu a praktickosť obľúbených podprsenkových modelov. Medzi nimi nájdeš aj dievčenské podprsenky vyrobené z priedušného materiálu, ktorý pomáha zvýšenému prúdeniu vzduchu. Keďže adidas myslí už dlhodobo aj na udržateľnosť, mnohé z jógových outfitov sú vyrobené z recyklovaného polyesteru. Aj ich nosením teda prispievaš k dlhodobej ochrane planéty.