alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fitness legíny

 
[138]
1 / 3
Strana:z 3

Fitness legíny, na ktoré nedáš dopustiť

Neváhaj vyraziť za športovým zážitkom. Choď až na vrchol svojich síl a neprestávaj. S novými pohodlnými tréningovými legínami adidas sa budeš môcť plne sústrediť na seba a svoj výkon. Nech už si zvolíš akúkoľvek športovú aktivitu, fitness legíny ťa vždy podržia aj pri tej najvyššej záťaži. Ich sila spočíva v profesionálnych textilných technológiách a komfortnom materiály, z ktorého sú vyrobené. Pri pohybe ťa nebudú v najmenšom obmedzovať. Vďaka bezšvovému dizajnu a kvalitným látkam sú maximálne flexibilné. Takže pri strečingu môžeš ísť bez obáv na maximum. Okrem toho sú tiež praktickými spoločníkmi športovcov vďaka svojim termoregulačným vlastnostiam. už žiadne zadržiavanie nadbytočného potu a nepohodlný pocit vlhkosti. S tréningovými legínami zostaneš pekne v suchu počas celého tréningu. Zároveň plochy zo sieťoviny, ktoré sa nachádzajú na nohaviciach na rôznych miestach, ti svojou funkciou vetrania ešte viacej spríjemnia chvíle intenzívneho cvičenia. Nemusíš sa obávať ani nepríjemného zápachu, ktorý odstráni úprava technológiou Polygiene.

Legíny na cvičenie – vhodné na bicykel aj do telocvične

Či sa rozhodneš pre divokú jazdu na horskom bicykli, maratón naprieč púšťou alebo riadne ťažký tréning vo svojom lokálnom fitku, všade oceníš tréningové legíny. Priliehavý strih od bokov až po členky ti vďaka kvalitnému materiálu nebude zavadzať, práve naopak. Budeš sa cítiť akoby fitness legíny boli tvojou druhou kožou. Akoby boli tvojou prirodzenou súčasťou. Priedušné spodky majú kompresný strih, ktorý tento pocit ešte umocňuje. Látka sa totiž prispôsobí tvojmu telu a spevní ho. Nič ti nebude brániť dať si poriadne do tela. Modely s vysokým pásom dajú nielen vyniknúť tvojim krivkám, ale umožnia ti plne sa sústrediť na športovanie. adidas rozumie, že kto chce zo seba dostať to najlepšie, musí poriadne makať. Ale k tomu je okrem komfortu a flexibility potrebný aj vnútorný pocit sebaistoty. Musíš sa vo svojom outfite cítiť dobre. So štýlovými legínami do telocvične z teba bude sebavedomie sršať na plné obrátky. Pri správnej starostlivosti ti taktiež tieto kúsky športovej výbavy vydržia pekne dlhú dobu.