alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bavlnené legíny

 
[45]

Bavlnené legíny – štýlový a pohodlný kúsok do tvojho športového šatníka

Legíny sú sami o sebe kúskom, ktorý nemôže chýbať v žiadnom šatníku - sú perfektné na cvičenie, do mesta aj na voľný čas. Na rad prichádzajú bavlnené legíny adidas, ktoré si okamžite zamiluješ. Výber je skutočne pestrý - od legín s čistým dizajnom, minimalistickým vzhľadom a elegantným podtónom, až po odvážne farby pre ženy, ktoré túžia v uliciach a na atletických ováloch pútať pozornosť. Možno je pre teba to pravé niečo z klasických športových dizajnov s ikonickým Trefoil logom alebo oceníš kvetinové vzory, ktoré zvýraznia tvoju ženskosť. Nech bude napokon tvoja voľba akákoľvek, s bavlnenými legínami adidas máš istotu, že v jednom kúsku oblečenia dostaneš tie najpokročilejšie dostupné technológie a štýl, v ktorom sa budeš cítiť sebavedomo a pripravená zlomiť svoje osobné rekordy.

Spoznaj najvyšší level komfortu počas cvičenia s bavlnenými legínami adidas

Nie sú však legíny ako legíny. Okrem štýlového dizajnu je totiž dôležitá aj ich funkčnosť. Bavlnené legíny adidas ponúkajú komfort, ktorý si budeš naplno užívať, a to vďaka priedušným materiálom, schopným efektívne odvádzať pot v každom momente, kedy ich máš na sebe. Vďaka zloženiu z bavlny sú bavlnené legíny adidas príjemnejšie na dotyk ako iné legíny, vďaka čomu si ich zamiluješ hneď po prvom dotyku s tvojou pokožkou. Vyšší pás navyše zabezpečuje pocit ochrany a nerušeného pohybu bez obmedzenia, pretože vďaka nemu bavlnené legíny adidas pevne a spoľahlivo držia okolo pása a to aj počas najdivokejších a najkrkolomnejších pohybov počas tvojich tréningov, takže sa už nemusíš báť ich rolovania či sťahovania. Mnohé z legín adidas majú tiež na lýtkach strategicky umiestnenú sieťovinu, čo pomáha voľnému prúdeniu vzduchu, takže sa tak budeš pri svojich tréningoch cítiť ešte príjemnejšie. Modely sú aj vetruodolné, čo oceníš najmä pri tréningoch vonku, ale aj pri behaní, turistike či pri potulkách mestom. Bavlnené legíny adidas ťa skrátka nesklamú za žiadnych okolností.