alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bezšvové podprsenky

 
[15]

Dokonalá podpora a ochrana v bezšvových podprsenkách adidas

Aktívny životný štýl si vyžaduje oblečenie, na ktoré sa môžeš vždy spoľahnúť. Jednou z najdôležitejších častí tvojho športového outfitu je bezpochyby kvalitná športová podprsenka, ktorá ti zabezpečí okamžitú podporu, ochranu a komfort pri každom pohybe. Na rad prichádzajú bezšvové podprsenky adidas, ktoré eliminujú jednu z kritických vlastností športových podprseniek, kedy môžu práve samotné švy spôsobovať nepríjemné a bolestivé podráždenie. Vďaka tomu, že sú tieto podprsenky bezšvové, si naplno užiješ každý tréning či pohybovú aktivitu bez obmedzení. Na svoje si príde každá žena pretože ponuka je skutočne pestrá. Vyber si tú svoju spomedzi modelov v športovom dizajne, retro štýle, nadčasovom strihu a extravagantnejších či klasických farbách. Cvičenie sa stane vďaka nim zábavou a hravo ich vieš tiež vďaka ich pohodlnosti a nestarnúceho dizajnu nosiť aj vo svojom voľnom čase a kombinovať s inými časťami oblečenia určenými na bežný deň. Uži si svoj výkon naplno, zlepšuj sa, prepíš pravidlá. Tento moment je len tvoj.

Daj do svojho výkonu maximum vďaka bezšvovým podprsenkám

Bezšvové podprsenky adidas však toho ponúkajú oveľa viac, ako len elimináciu jedného zo spomínaného kritického problému. Je nesmierne dôležité cítiť sa pri športových výkonoch maximálne sebaisto a práve preto tieto modely so sebou prinášajú tú najlepšiu podporu, akú si len vieš predstaviť. Žiadne obmedzovanie, žiaden nepríjemný tlak, len špičkové vlastnosti. Podprsenky sú navrhnuté a vytvorené zo syntetických a pružných materiálov, ktoré perfektne sadnú na tvoje telo, no zbytočne naň netlačia, takže veľmi rýchlo zabudneš, že na sebe nejakú vôbec máš. Priedušné vlastnosti týchto materiálov sú zárukou kvalitného a rýchleho odvodu potu a vlhkosti na povrch, takže dokážeš podávať špičkové výkony ešte dlhšie a aj v tých najväčších horúčavách. Bezšvové podprsenky adidas navyše ponúkajú výbornú cirkuláciu vzduchu, vďaka čomu príjemne chladia, keď si dáš viac do tela. Akýkoľvek pohyb spravíš, akémukoľvek športu sa venuješ, môžeš očakávať len tú najlepšiu podporu a prvotriedne vlastnosti, ktoré ti dovolia vytažiť z tvojho potenciálu absolútne maximum.