alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fľaše na vodu

 
[6]

Vždy užitočné športové fľaše na vodu

Určite vieš ako je dôležité dodržiavať správny pitný režim. Nehovoriac o tom, ak si športovec a rád sa poriadne zapotíš pri cvičení. Potom je to otázka výkonu a zdravia. So športovou fľašou na vodu s tým už nikdy nebudeš mať problém. Budeš vždy pripravený doplniť toľko potrebné tekutiny. Modely vyrobené z kovu stopercentným vstrekovaním sa len tak ľahko nepoškodia. To platí aj pre športové fľaše z polyetylénu. Všetky športové fľaše na vodu z kolekcie adidas neobsahujú chemickú látku bisphenol A (BPA). Preto si do nich môžeš bez obáv naliať ako studený, tak aj teplý nápoj. Zároveň sa tiež nemusíš obávať, že si pri dotyku s fľašou obaríš ruku. Takže ak rád pri športe piješ horúci čaj, ani to nie je problém! V prípade, že sa potrebuješ poriadne schladiť, polyetylénové modely majú široký skrutkovací vrchnák. Po ich odskrutkovaní si do svojej športovej fľaše môžeš nasypať ľadu koľko tvoje hrdlo ráči. Ale opatrne, aby si si rozhorúčený po športe studeným nápojom neohrozil svoje zdravie.

Športová fľaša - šikovná, praktická a "cool"

Fľaše na vodu sú šikovnými pomocníkmi pri každej športovej aktivite. Maj tú svoju vždy pohodlne blízko seba a pripravenú na použitie v prípade potreby. Plastové športové fľaše majú na širokom skrutkovacom vrchnáku vyťahovací náustok. Preto je ich používanie absolútne jednoduché, šikovné a hlavne rýchle. Stačí keď náustok povytiahneš zubami a môžeš svojmu telu dodávať potrebné tekutiny. Rýchlym pohybom ho zatvoríš, fľašu hodíš do kúta a môžeš nerušene pokračovať v práci na sebe. Kovové modely majú tiež skrutkovací, ale úzky uzáver, cez ktorý po zavretí neunikne ani kvapka von. Obidva typy športových fliaš majú vskutku praktický dizajn a zároveň sú kompatibilné s umývačkou riadu. Stačí ich do nej vložiť a o nič viac sa nemusíš starať. Smäd je určite jedným zo zabijakov športových výkonov, preto buď naň vždy pripravený!