alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Legíny na jogu

 
[34]

Spoľahlivé a pohodlné legíny na jogu

Cíť sa pri svojom tréningu pohodlne. Nenechaj sa ničím vyrušovať a precíť jednotlivé cviky naplno. Legíny na jogu adidas sú tak pohodlné, že v nich môžeš sústredene meditovať aj niekoľko hodín. Strečing tiež nebude žiaden problém. Bezšvový dizajn a elastickosť materiálu legín ti zabezpečia maximálnu slobodu pri pohybe. Flexibilnosť týchto dámskych legín na jogu ťa určite očarí. Nebudú ťa obmedzovať v pohybe, nech už si zvolíš akokoľvek náročnú jogínsku polohu. Zároveň látky, z ktorých sú vyrobené, sú extra príjemné na dotyk a ľahko sa nosia. Tieto legíny na jogu adidas budú skutočne spoľahlivou a pohodlnou súčasťou tvojej športovej výbavy.

Funkčné joga legíny na každodenné cvičenie

Legíny na jogu od adidas nie sú iba pohodlnými a vysoko spoľahlivými spoločníkmi na cvičenie. Podstatou tejto série športových nohavíc bolo skĺbiť pohodlie, štýl a funkčnosť. O tom, že sa to podarilo sa môžeš presvedčiť sama a na vlastnej koži. Nech už vyvinieš akúkoľvek mieru aktivity, jemný absorpčný materiál sa postará o termoreguláciu nahromadenej vlhkosti. Buď pri cvičení v príjemnom suchu a nenechaj sa vyviesť z tempa. Sieťovinový klin iba zvýši mieru pohodlia. Príjemným funkčným doplnkom je vnútorné sieťovinové vrecko na všetky tvoje potrebné drobnosti.

Pohodlný štýlový kúsok tvojej športovej výbavy

Legíny na jogu sa postarajú o tvoje pohodlie. Či už si vyberieš dlhé alebo kratšie modely, legíny s vysokým pásom ti vďaka priliehavému strihu veľmi príjemne sadnú na telo. Elastickosť materiálu zaručí, že ťa nebudú omínať alebo z teba padať dole. Cíť sa taktiež pri tréningu sebavedomo. O to sa postará štýlový dizajn dámskych legín na cvičenie. Na výber sú viaceré farebné kombinácie, ktoré ti zaručene spríjemnia deň. Dodaj si energiu s maskáčovou grafikou. Dizajn dopĺňa logo adidas a legendárne tri pásiky po bokoch. Obleč si legíny na jogu od adidas a vyraz na svoj pravidelný tréning pripravená prekonať svoje limity.