alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Tielka na cvičenie

 
[80]
Tielko Authentic Balance Yoga
Tričko AEROREADY Yoga Sleeveless
Tielko HIIT Spin Training
Tielko Yoga Studio Wrapped Rib
Tielko Hyperglam
Tielko Go To 2.0
Tielko adidas x Marimekko Training
Tielko Yoga Training
Tielko AEROREADY Train HIIT Crop
Tielko AEROREADY Designed to Move BrandLove
Tielko Hyperglam
Tielko AEROREADY HIIT
Tielko Authentic Balance Yoga
Tričko Techfit Training Sleeveless
Tielko adidas by Stella McCartney TrueStrength Yoga
Tielko Yoga Training
Tielko adidas by Stella McCartney TruePurpose
Tielko adidas by Stella McCartney Maternity
Tielko Yoga Studio Wrapped Rib
Tielko Terrex Drynamo™ Sleeveless Baselayer
Tielko adidas by Stella McCartney Maternity
Tielko adidas by Stella McCartney TrueStrength Yoga
Top adidas x Karlie Kloss Seamless Knit Layered
Tielko Authentic Balance Yoga (plus size)
Tielko adidas by Stella McCartney TruePurpose
Tielko 11 Honoré (plus size)
Tielko adidas by Stella McCartney Sportswear Logo
Tielko adidas by Stella McCartney TruePurpose
Tielko adidas by Stella McCartney TruePurpose
Tielko Terrex Drynamo™ Sleeveless Baselayer
Tielko Techfit Racerback Training
Tielko FARM Rio
Tielko Studio Slim Strappy Back
W SOLID TK
Tielko adidas x LEGO® VIDIYO™
Tielko Workout Front Rack Impact
Tielko 3-Stripes Logo
Tielko HIIT Allover Print Training
Tielko HIIT 45 Seconds Crop
Tielko AEROREADY Made for Training Logo Graphic Racerback
Tielko HIIT Spin Training
Tielko HIIT 45 Seconds Croco Crop
Tričko Hyperglam Sleeveless
1 / 2
Strana:z 2

Tielka na cvičenie adidas: skvelý kúsok do tvojej športovej výbavy

Nezostávaj doma ani v tom najteplejšom počasí a nenechaj si ním prekaziť svoje plány! Ukáž svoje vypracované ruky v tričku bez rukávov, zbytočne sa nepoť a uži si záplavu slnečných lúčov na svojich ramenách. Zároveň si tiež vychutnaj poriadnu dávku štýlu! Tielka na cvičenie adidas sú totiž skutočne skvelým kúskom do každej športovej výbavy a stanú sa tvojim ideálnym spoločníkom na rôzne športové alebo i voľnočasové aktivity. Neboj sa nahodiť do originálnej ružovej farby a pre módnych nadšencov sú tu modely s neprehliadnuteľnými dizajnovými detailmi – pôvabne riasený len trička, reflexné prvky či moderný okrúhly výstrih. K dispozícii sú priliehavé aj voľnejšie strihy, takže si vyberie naozaj každý. Tielko sa tiež dobre hodí na vrstvenie - keď bude neisté počasie, nahoď na neho ďalšie vrstvy, ktoré si potom dáš ľahko dole. Cíť sa pohodlne a uži si svoj pravidelný tréning bez obmedzení vďaka tielkam na cvičenie adidas!

Nezastaviteľné tielka na cvičenie adidas

Odteraz sa môžeš venovať svojmu obľúbenému športu na maximum aj počas letných dní! Vďaka použitiu kvalitného materiálu a jeho unikátneho spracovania získaš nosením týchto tielok nevídaný komfort. Použitý materiál je neuveriteľne ľahký a príjemný na dotyk a vďaka svojej priedušnej konštrukcii umožňuje efektívnu a okamžitú cirkuláciu vzduchu, čím neustále privádza k tvojej pokožke prúd čerstvého vzduchu, takže sa nemusíš báť prehriatia - príjemné schladenie je rýchlo zaručené! Modely v priliehavejšom strihu ti poskytnú pohyb bez akýchkoľvek obmedzení, no vďaka ich chladivej vlastnosti zároveň nebudeš mať pocit nepríjemného lepkavého tielka na svojej pokožke. Okrem skvelých funkčných vlastností sú tielka neporaziteľné i svojim moderným prevedením, takže budeš štýlový, nech v nich vykonávaš aj ten najdynamickejší tréning. Zároveň je ich materiál dostatočne odolný, aby ti pri správnej údržbe tielka na cvičenie vydržali nejednu športovú sezónu. Môžeš tak nerušene prekonávať svoje vytýčené ciele pretože s tielkami na cvičenie adidas ťa jednoducho nič nezastaví! Ani pekelné horúčavy.