alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Doplnky na jógu

 
[24]

Štýlové doplnky na jógu, ktoré ju povýšia na inú úroveň

Uži si svoje hodiny jógy naplno s výbavou a doplnkami na jógu adidas, ktorá pozdvihne tvojho ducha ešte pred ich začiatkom. Komfortné, štýlové a funkčné doplnky, ktoré ťa potešia svojou ľahkosťou, prepracovanými detailami a dizajnovým podpisom adidas, ktorý je hravo rozoznateľný už z diaľky a ktorý si zamilovali športovci z celého sveta ťa jednoducho dostanú. Vyber si napríklad krásne dizajnové batohy, v ktorých si na svoju hodinu jógy ponesieš celú svoju výbavu a do ktorých sa ti toho zmestí ešte oveľa viac. Ergonomické fľaše na vodu sa postarajú o to, aby si bola neustále dostatočne hydratovaná a mohla si sa plne sústrediť na jednotlivé pozície. Ľahké a prenosné podložky na jógu ti zabezpečia stabilitu vďaka tomu, že dokonale priľnú k podlahe a vďaka protišmykovému dizajnu ti dodajú potrebnú istotu. Uži si hodiny jógy vďaka doplnkom značky adidas naplno.

Priľnavá podložka - základ pre sebaistotu pri tréningu

Absolútnym základom jógy je však kvalitná podložka. Modely značky adidas boli navrhnuté tak, aby ponúkali maximálnu možnú podporu a perfektný grip aj v tých najkrkolomnejších pozíciach. Vďaka tomu sa nemusíš sústrediť na to, čo máš pod nohami, ale len na to, aby si mohla ďalšiu pozíciu vykonať so sebaistotou. Naše doplnky na jógu sú síce primárne určené práve na túto aktivitu, no vďaka štýlovému prevedeniu, ich ľahkosti a kvalitám ich nebudeš chcieť odložiť ani po tom, čo hodina jógy skončí. Vzrušujúce printy, premyslené detaily a špičkové materiály z nich robia partnerov aj do každodenného života. V batohoch ťa potešia mimoriadne praktické funkcie ako sieťované vrecká, odnímateľné popruhy, priehradky na vlhké oblečenie a samostatné priehradky na obuv. Niektoré batohy sú dokonca navrhnuté tak, aby si s nimi zvládla aj cestu na tréning priamo z práce. Stačí si už len vybrať tú svoju výbavu a hodiny jógy sa môžu začať.