alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Detské doplnky

 
[180]
1 / 4
Strana:z 4

Veselé a praktické detské doplnky na každú zábavu

Deti sú neustále v pohybe, stále niečo objavujú a pri svojich dobrodružných výpravách či športe potrebujú mať poruke kvalitné doplnky. Tie ich môžu ochrániť pred horúcim slnkom, chlórovanou vodou v bazéne, alebo im poslúžia ako ochrana pri športových aktivitách. Doplnky pre deti s rukopisom 3-Stripes adidas majú kvalitné vyhotovenie a materiály použité na ich výrobu sú bezpečné a odolné. Tašky a ruksaky majú konštrukciu z trvácnych materiálov, z ktorých mnohé pochádzajú z recyklovaných zdrojov. Syntetická koža je príjemná na dotyk a je veľmi odolná. Znesie aj tie najdivokejšie hry a zaobchádzanie. Čiapky so šiltom majú ochranu pred UV žiarením UPF 50+, aby boli drobci v bezpečí i počas slnečných dní. Náruživí futbalisti a futbalistky budú na trávniku chránení chráničmi zo špeciálneho materiálu, ktorý je maximálne pohodlný, no zároveň spoľahlivý. Decká si zamilujú lopty z TPU, drevené hokejky na pozemný hokej, plavecké okuliare so špeciálnou úpravou i hodinky z nehrdzavejúcej ocele. Detské doplnky adidas sú skrátka snom každého dieťaťa bez ohľadu na vek.

Športové detské doplnky sú tým najlepším darom

Premýšľaš, čím urobiť radosť svojmu predškolákovi či juniorovi? Z bohatej ponuky doplnkov pre deti značky adidas si bez problémov vyberieš ten najvhodnejší dar pre všetky vekové kategórie. Malí futbaloví nadšenci sa isto potešia brankárskym rukaviciam s priľnavou dlaňou, ktorá má tlmenie na chytanie delových striel a hráča basketbalu nadchne lopta s odolnou konštrukciou, vhodnou na vnútornú aj vonkajšiu hru. Plaveckým talentom padne vhod silikónová plavecká čiapka a okuliare, ktoré sa vo vode nezahmlia. Okuliare navyše vďaka prispôsobiteľnej nosovej časti netlačia a ich nasadzovanie zvládnu aj deti. Zimné radovánky si drobci užijú v hrejivých palčiakoch a čiapke s flísovou podšívkou, ktorá nedá šancu mrazivému vetru ani snehu. A čím potešíš tínedžerov? Nepochybne cool hodinkami s duálnym časovým vyobrazením či fanúšikovským šálom obľúbeného futbalového klubu. Detské doplnky adidas sú zásah do čierneho.