alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Detské ponožky

 
[18]

Obuj svojich najmenších do veselých detských ponožiek

Dopraj radosť svojim deťom veselými a hravými detskými ponožkami, pre ktoré je príznačná originalita a excelentná kvalita. V ponuke detských ponožiek nájdeš rôzne druhy klasickej dĺžky i strihov, pri výrobe ktorých adidas vsadil na použité či bavlnené zmesové materiály, dokonca aj z recyklovaného polyesteru a elastanu. Deti milujú ustavičný pohyb, kreatívne hry a celodenné aktivity, aj preto ich malé chodidlá dozaista ocenia pohodlnosť a dlhodobú trvácnosť použitých materiálov, ktoré spĺňajú potreby citlivej detskej pokožky.

Nechaj deti vstúpiť do fantázie v detských ponožkách s rozprávkovými hrdinami 

Dizajnéri adidas prinášajú množstvo motívov, pri ktorých sa inšpirovali obľúbenými rozprávkovými a komixovými hrdinami detí na celom svete. Pri niektorých z ponožkových sád dokonca využili farby populárnych detských stavebníc. Isté varianty detských ponožiek sú doplnené vysoko efektívnou a pohodlnou tlmiacou pätou a špičkou, ktorá dodáva chodidlu dieťaťa maximálny možný komfort pri každom pohybe, ba dokonca aj pri hrách bez topánok. adidas navyše pri ich výrobe použil vysoko funkčný recyklovaný materiál Primegreen. Na detské radovánky bez obuvi reaguje adidas aj sadou detských ponožiek so špeciálnou podrážkou s priľnavým logom Trefoil, ktoré zabraňuje akémukoľvek pošmyknutiu. Malým tanečníkom a športovcom tak nič nebráni pri realizácii rôznych zábavných tanečných kreácií a prekonávaní malých osobných rekordov.

Doplň výbavu tvojich aktívnych športovcov futbalovými detskými ponožkami 

adidas nezabúda na jednoduchú a nevtieravú eleganciu ani pri detských ponožkách. Kultovým logom Trefoil a ikonickými 3-Stripes na manžetách členkových ponožiek už aj deti hrdo priznávajú svoju príslušnosť k úspešnej športovej rodine adidas. Navyše sú všetky pohodlné detské ponožky i doplnené moderným švom na päte a špičke a sú výbornou voľbou nielen na bežné celodenné nosenie, ale aj na športové tréningy malých aktívnych športovcov. Ak máš doma neúnavných futbalistov, určite ocenia aj chlapčenské futbalové ponožky v rôznych farebných prevedeniach s výstelkami a priedušnými vetracími plochami zo sieťoviny.