alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tenisové doplnky

 
[45]
Vďaka adidas sa môžeš sústrediť na tvoj obľúbený šport, preto si prezri tenisové doplnky s jedinečnými dizajnami a vysoko funkčnými technológiami. S tenisovými taškami, alebo pohodlnými ponožkami sa cez detaily dostaneš k víťazstvu.
Tenis čierna Metalbone TeamTenis čierna Metalbone Team

Metalbone Team

Tenis

Tenisové doplnky v plnej výbave ohúria

Osvedčené produkty od adidas nesklamú ani teba, keďže sú populárnou značkou medzi vysoko profilovými športovcami. Na online katalógu adidas nájdeš tenisové doplnky rôzneho druhu, od rôznych ruksakov po štýlové a jedinečné šiltovky. Podľa toho čo ty potrebuješ si prezri s kvalitnými konštrukciami. Prezri si napríklad ruksak z odolného nylonového oxfordu, so zadnou časťou zo priedušnej sieťoviny. Ukáž svoj štýl aj mimo ihriska a nechaj sa nadchnúť štýlovou ľadvinkou, ktorá ti odnesie všetky podstatné drobnosti. Ak je tvojou vášňou ekologická móda, tak sa pridaj k nám k redukcií plastového odpadu kúpou tenisových doplnkov z recyklovaných materiálov.

Doplnky na tenis do kurtu ale aj na krásne prechádzky v lese

Doplnky na tenis si môžeš zobrať na rôzne ďalšie vzrušujúce aktivity, ktorými rád zapĺňaš voľný čas. Na letné a náročné túry si môžeš prezrieť aj členkové ponožky s jedinečnou technológiou. Tieto tenisové doplnky-ponožky majú výnimočné tlmenie, ktoré ti každý došľap dotvorí pohodlnosťou s pocitom ochrany chodidla. Pre serióznych tenistov sú dostupné tenisové čelenky z absorpčného materiálu, ktorá udrží tvoje čelo v suchu aj pri náročných smečoch. Inkluzivita adidas sa odráža aj v našej ponuke hidžáb na tenis s predĺženou priliehavou konštrukciou pre dokonalé krytie. Rovnako náš hidžáb má sieťovinové plochy s maximálnou priedušnosťou.

Každá kvapka potu zachytená kvalitnými produktami

Na online katalógu adidas si môžeš prezrieť aj tenisové potítka, ktoré obsahujú absorpčné materiály pre pocit sucha aj pri aktívnom pohybe. Ich konštrukcia neobmedzuje pohyb a dodáva pocit ľahkosti. Štýl adidas je našou vizitkou, preto si prezri napríklad trendy tenisové šiltovky s veľkou dávkou streetstylu a športovým vzhľadom. Doplnky od adidas majú nekonečnú využiteľnosť, preto si poriaď tie svoje na našom online katalógu.