alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tenisové tašky

 
[6]
adidas tenisové tašky sú perfektným prídavkov do skrine každého športovca, ktorý potrebuje priestrannú tašku na tréningy a zápasy. Ich nezabudnuteľný vzhľad a mnoho praktických vreciek sa ti ľahko odnesie s ľahkosťou.

Tenisové tašky vhodné nie len do kurtu

Či už potrebuješ malú ladvinku na mnoho drobností,tenisovú tašku, alebo veľký ruksak na oblečenie a tenisovú výbavu, tak na našom online katalógu nájdeš naozaj čo potrebuješ. Pokiaľ rád nosíš tašku cez seba, tak si prezri adidas tašku s malým vreckom na drobnosti a širokým priestorom vnútri. Ak ideš na rýchly tréning, tak si určite zober zo sebou vak, ktorý sa flexibilne prispôsobí tomu, čím ho vyplníš. V tejto kategórií okrem tenisových tašiek nájdeš aj peňaženky, aby si hrdo ukázal tvoju oddanosť športu cez adidas 3-Stripes. Rovnako je väčšina produktov vyrobená z veľkého podielu recyklovaných materiálov, ktoré sú začlenené do nášho boja za redukciu plastového odpadu.

adidas tenisové tašky na vzrušujúce dobrodružstvá

Prezri si adidas tenisové tašky na našom online katalógu a nechaj sa ohúriť ich možnosťami a využiteľnosťou. Vyber sa na náročnú turistiku pripravený s ruksakom , ktorý ti hrdo odnesie esenciálne veci na vrchol hory. Rovnako má aj priehradku na topánky, preto ak budeš potrebovať náhradné, tak ťa ruksak istí. Ak potrebuješ ruksak na celý deň plný aktivít, tak ruksak od nás zvládne tvoje požiadavky s priehradkou na notebook so zadnou časťou zo sieťoviny, ktorá udrží priedušnosť. Poriaď si tenisovú tašku, ktorú len hodíš cez seba a môžeš si vyraziť do mesta kdekoľvek potrebuješ. Alebo si zapni ľadvinku okolo pásu a vyraz si na bicykel, čím budeš mať všetky doklady pri sebe.

Mladistvý duch v každodenných aktivitách

adidas zaujíma inkluzivita, preto sú naše tenisové tašky hitom medzi mládežou, ale aj pri starších generáciách. Nekonečná využiteľnosť tenisových tašiek ukazuje ich praktický charakter, na ktorý sa môžu tešiť každé generácie. Rovnako je dôležité spomenúť starostlivosť, preto je dôležité neprať tenisové tašky v práčke a namiesto toho ich utrieť vlhkou handričkou.