alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tenisové tričká

 
[67]
Tenisové tričká od adidas ti padnú ako uliate, či už hľadáš voľný strih alebo priliehavý do svojich tenisových dní. Ich konštrukcia odvádza vlhkosť a ich flexibilnosť zaručuje maximálny pohyb popri športe.
1 / 2
Strana:z 2

Tenisové tričká s imaginatívnou grafikou a štýlom

Urob ďalší kurt tvojim vlastným kráľovstvom s novým tenisovým tričkom alebo tielkom od adidas. Keďže sa adidas pýši svojou oddanosťou vytvoriť oblečenie špecificky pre športovú aktivitu, tak sa môžeš tešiť na jedinečné produkty. Výnimkou nie sú ani tričká na tenis, ktoré majú v sebe absorpčný materiál, ktorý spoľahlivo odvádza pot od pokožky. Vyber si napríklad chladivé tričká s dlhým rukávom, ktoré ti zabezpečia zabránenie prehriatia počas aktívneho pohybu. Rovnako si nezabudni prezrieť tenisové tielká so zúženým chrbtom a úzkym strihom, ktorý obopína telo, preto ťa nebude s ním nič rozptyľovať. Pridaj sa k nám na ceste k udržateľnejšej výrobe oblečenia a prezri si z našich produktov, ktoré boli vyrobené z veľkého podielu recyklovaného polyesteru.

Tričká na tenis do kurtu alebo do bežného dňa

Tričká na tenis od adidas sú okrem svojej perfektnej využiteľnosti na šport aj skvelým prínosom do tvorenia streetstyle alebo athleisure outfitov. Zober si zo sebou tenisové tričko s minimalistickým dizajnom s ikonickým logom 3-Stripes a zlaď ho s denimovými nohavicami a vyraz do mesta. Pokiaľ dlho túžiš po štýlovom tričku do kurtu, tak si nezabudni poriadiť od adidas s výrazným a nezabudnuteľným vzhľadom. Ukáž svoj zápal pre tenis s novým tričkom od adidas a zober si z online katalógu tričko, ktoré reprezentuje tvojho športového ducha.

Eliminuj nudu a začni svoj obľúbený šport

Dotvor svoju skriňu novými tenisovými tričkami, či už si mladšia alebo staršia generácia, tak šport ti dodá pocit nekonečnej mladosti. Každé tričko potrebuje špecifický typ starostlivosti, ako napríklad pri chladivých tričkách, ktoré treba prať v šetrnom programe v práčke. Síce sa táto kategória najlepšie využije na kurte, ale môžeš si ich obliecť do bežných dní.