alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Detská tenisová obuv

 
[8]

Ukáž svoju oddanosť športu a prezri si vysoko funkčnú detskú tenisovú obuv. Ich špičková technológia, detailné dizajny a kvalitné materiály podporia na každý tréning, alebo aj na hodinu telesnej výchovy.

Tenisky Adizero Club
Tenisky Ubersonic 4 Kids
Tenisky Ubersonic 4 Kids

Víťazná detská tenisová obuv pre nádejných tenistov

Každý veľký športovec má prvé krôčiky, preto je výbava a pripravenosť prínosná už v malom veku. Z toho dôvodu je tenisová detská obuv perfektným parťakom pre malých tenistov a tenistky s veľkým snom na tenisovom kurte. Práve tenisky adidas sú najlepšou voľbou na rôzne druhy povrchov, keďže majú stabilnú konštrukciu s pohodlnou výplňou. Svojou jedinečnosťou prinášajú na trh rôzne dizajny populárne v svete športu. Technológie ako vysoko funkčná medzi podrážka, ktorá zaručí mäkký dopad a precízny odraz pri aktívnom pohybe. Vyber tenisky napríklad z kvalitnej sieťoviny, ktorá netlačí na prsty a dodáva pocit voľnosti. Naša oddanosť voči eliminácií plastového odpadu nekončí pri teniskách, preto ponúkame detskú tenisovú obuv s vysokým obsahom recyklovaného polyesteru.

Svojrázny vzhľad tenisiek pre deti počas lámania rekordov

adidas sa venuje tvorbe obuvi na rôzne športy a na každý šport sa zaoberá detailmi a špecifickými funkciami, aby boli výkonne počas konkrétneho športu. Preto aj tenisky pre deti na tenis nie sú výnimkou a dokazuje to aj vysoká popularita adidas medzi známymi športovcami. Detská tenisová obuv sa hodí nie len na tvrdý povrch kurtu, ale aj na mäkké povrchy na rôzne druhý tréningu. Počas turnaja aj tréningu udržia nohu v pohodlí, preto sa tvoje dieťa môže sústrediť na maximálny výkon počas hry. Deti majú svižnú rýchlosť, z toho dôvodu je detská tenisová obuv z adidas skvelým výberom, vďaka spevnenej päte prispôsobenej na intenzívny pohyb.

S obuvou na tenis ovládneš akýkoľvek povrch

Vykročiť na kurt, alebo na ihrisko v nových teniskách s mladistvým vzhľadom je pocit na nezaplatenie. Preto je adidas obuv na tenis perfektnou voľbou nie len na tenisovú kariéru, ale aj na rekreačné športovanie pre zábavu a dobrý pocit.