alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámska tenisová obuv

 
[36]
Ukáž svoju vášeň k tenisu kúpou pohodlných a kvalitných tenisiek do kurtu od adidas. Ich moderné a nestarnúce dizajny ťa očaria a kvalitné technológie ťa ponesú k výkonu s pocitom komfortu.

Vstúp do kurtu ako víťaz s dámskou tenisovou obuvou

Vysoko funkčné tenisky na tenis ťa nakopnú so svojou pružnosťou a stabilitou. Pridaj si do svojej kolekcie tenisiek práve dámsku tenisovú obuv, ktorá má naozaj tie najrevolučnejšie technológie. Vyber si napríklad z tenisiek, ktoré majú spevňujúci efekt s medzi podrážkou, ktorá zaistí rovnováhu. Rovnako si môžeš vybrať tenisky s ľahkou konštrukciou a spevnenou špičkou proti rýchlemu odieraniu pri odrazoch. Prezri si tenisky pre ženy s jedinečným tlmením, ktoré zaručia jemný dopad pre chodidlo. Pre adidas je dôležitý boj proti plastovému odpadu, preto nájdeš dámsku tenisovú obuv, ktorá bola vyrobená z vysokého obsahu recyklovaného polyesteru.

Tenisky pre ženy sú módnym aj športovým obohatením

Dizajny adidas presahujú čas a priestor svojou nestarnúcou a svojráznou esenciou. Preto ani dámska tenisová obuv nie je výnimkou, keďže každý model má výnimočný dizajn pozorne vytvorený pre maximálnu precíznosť. Prezri si tenisovú obuv, ktorá má svieže a farebné dizajnové návrhy a ukáž aj ty, ako môžeš zažiariť svojou osobnosťou na kurte. Špecializácia adidas na každý šport ukazuje svoju oddanosť športovému duchu skrze technológie špecifické len pre adidas. Moderná tenisová obuv ti poslúži nie len na kurte, ale pokojne aj na prechádzku do lesa, keďže sa vyznačuje odolnosťou a pohodlím. Ich technológie boli vytvorené konkrétne na šport tenisu, preto sa hodia aj do rekreačnej hry tenisu, ale aj pre tenistky pre ženy.

Športový duch v zdravom tele- tenisky ponesú kdekoľvek

Aktívny pohyb a vášeň ku športu nemá vekový limit a obmedzenia, preto aj tenisová obuv na adidas nekladie hranice na vek. Mladistvý vzhľad tenisovej obuvi ťa pri každej športovej aktivite osvieži. Nezabudni si prezrieť z adidas tenisiek na tenis a objav, čo v sebe skrývaš.