alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Tenisová Obuv pre Mužov

 
[24]
Male tennis player wearing the UNIFORIA jacket

ŠPORT NÁS SPÁJA

Nová tenisová kolekcia UNIFORIA inšpirovaná futbalom je symbolom jednoty. Čerpá z dizajnu klasických futbalových dresov a dokazuje, že šport má silu vytvárať jedinečný priestor, ktorý spája ľudí hrou.
PÁNSKA TENISOVÁ OBUVAko tenista sa musíš dosť spoliehať na nohy. Preto ak chceš svoju hru dotiahnuť na vrchol, nesmieš zanedbať výber vhodnej tenisovej obuvi. Kĺzanie po povrchu, výskoky, šprinty či prudké zastavenia – to všetko na teba čaká počas intenzívnych výmen, ktoré si už neraz zažil. Neboj sa preto na kurte vynájsť a predveď sa v pánskych teniskách rozmanitých farieb a štýlov.UNIVERZÁLNA PÁNSKA TENISOVÁ OBUV Ako tenista sa musíš dosť spoliehať na nohy. Preto ak chceš svoju hru dotiahnuť na vrchol, nesmieš zanedbať výber vhodnej tenisovej obuvi. Kĺzanie po povrchu, výskoky, šprinty či prudké zastavenia – to všetko na teba čaká počas intenzívnych výmen, ktoré si už neraz zažil. Neboj sa preto na kurte vynájsť a predveď sa v pánskych teniskách rozmanitých farieb a štýlov.PÁNSKA TENISOVÁ OBUV NA ANTUKU Zápas býva plný zvratov, a preto sa nesmieš nechať zaskočiť minimálne povrchom, na ktorom prebieha. Nájdi si tenisky vyrobené na ten, na ktorom hrávaš najčastejšie, napríklad spomedzi pánskej tenisovej obuvi na antuku. Aj keď od antuky sa loptička odráža vyššie, priebeh hry býva trochu pomalší, takže ak chceš dominovať na základnej čiare, mať tenisky, ktoré ti zabezpečia stabilitu a podporu pri pohyboch do strán, je kľúčové. Odolný vzor, ktorý topánku zospodu stabilizuje a bráni jej pošmyknúť sa, je nevyhnutnosťou, a preto sú podrážka Adiwear a špička Adituff na zdolávanie nástrah antukového dvorca ako stvorené.