alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánska tenisová obuv

 
[52]
Tenis čierna Game Spec 2Tenis čierna Game Spec 2

Game Spec 2

Tenis

Tenis čierna TENISKY AVACOURTTenis čierna TENISKY AVACOURT

TENISKY AVACOURT

Tenis

1 / 2
Strana:z 2

Plnú rýchlosť vpred dodá pánska tenisová obuv

Pre každého seriózneho tenistu, alebo rekreačného športovca ponúka adidas kvalitné tenisky, aby každý smeč bol tým víťazným. Nechaj sa zlákať ich vysoko funkčnými technológiami, ktoré ti prinášajú maximálnu stabilitu počas turnaja s pocitom komfortu. Typ podrážky vytvorenej na tvrdý povrch ťa ponesú na kurt ako uliate. Keďže sú ich podrážky aj komfortné, tak sa budeš môcť bleskovou rýchlosťou pohybovať bez prekážok. Na online katalógu adidas nájdeš aj obuv na tenis s tlmiacou medzipodrážkou, ktorá stlmí dopad pri aktívnom pohybe. Rovnako nájdeš aj revolučný intuitívny systém šnurovania, ktorý má vnútornú popruhovú tkaninu. Keď šnúrky zatiahneš pri zaväzovaní, tak sa neoprénový jazyk dokonale prispôsobí. Pridaj sa k nám na ceste k zlepšeniu klimatickej zmeny kúpou pánskej tenisovej obuvi, ktorá bola vyrobená z veľkého podielu recyklovaného polyesteru.

Obuv na tenis ťa nakopne do ďalšej hry

Značka adidas sa podieľa na podpore športovcov akéhokoľvek športu a tenis nie je výnimkou. Ich oddanosť zaručuje špičkovú kvalitu, preto nie nadarmo je populárna medzi vysoko profilovými športovcami. Ukáž aj ty svoje nadšenie do športu a pridaj si do svojej skrine pánsku tenisovú obuv. Vyber si tenisky so sieťovinovým zvrškom pre maximálne pohodlie prstov, aby tvoje chodidlá boli stabilne v bezpečí. So svojim športovým štýlom zladíš pánsku tenisovú obuv s celou tvojou súpravou, keďže adidas ponúka aktuálne dizajny. Či už preferuješ old school, alebo najmodernejšie trendy farby, tak na našom online katalógu nájdeš svojho favorita.

Vyraz na kurt v štýle ako nikdy predtým

Dopraj si na ďalšiu hru tenisu sviežu a kvalitnú pánsku tenisovú obuv, ktorá svojim mladistvým vzhľadom sadne každému veku. Rovnako môžeš využiť tenisovú obuv aj na bežné nosenie a ukázať svoj zápal pre šport každý deň.