alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kvalitná tenisová obuv

 
[85]
1 / 2
Strana:z 2

Tenisová obuv dodáva oporu pri každom smeči

Vykroč na tenisový kurt pripravený od hlavy až po päty s novými tenisovými topánkami, ktoré ti dopomôžu k víťazným smečom. V tenisovej obuvi pocítiš oddanosť k detailom od adidas, ktorá svojou špecifickou konštrukciou zapadá do športového a tenisového sveta. Ich monumentálne technológie objavíš pri tenisovej obuvi, ako napríklad pevná medzipodrážka, ktorá dodáva vyváženú kombináciu stability a pohodlia, kde budeš mať svoje chodidlá pod kontrolou. Rovnako nájdeš tenisovú obuv so superľahkou medzipodrážkou, ktorá má tlmenie na aktívny a dynamický pohyb. adidas obuv na tenis ponúka drážky na tvrdý povrch, preto ti na tenisovom kurte zostane dokonalá rovnováha a odolnosť. Pridaj sa k nám na ceste k ekologickejšej budúcnosti a prezri si z našej tenisovej obuvi, ktorá bola vyrobená z  recyklovaného polyesteru.

Obuv na tenis zapadne do tvojho šatníka

Nájdi si obuv na tenis s tvojim obľúbeným a preferovaným štýlom a objav jedinečnosť svojho športového ducha. Tenisky napríklad s priliehavým strihom padnú ako uliate bez stiahnutého pocitu, preto sa môžeš s voľnosťou pohybovať počas športovania. Rovnako ťa podrží ich elastický materiál a  z toho dôvodu sa nemusíš báť poškodenia chodidla pri aktívnom pohybe. S intuitívnym šnurovaním sa môžeš počas hry rýchlo napraviť bez zbytočnej straty času. Vnútorné spevnenie tenisiek ti dodá extra stabilitu, preto sa počas prudkých zmenách smeru a šmykoch môžeš sústrediť na výkon. Tenisovú obuv na našom online katalógu nájdeš pre ženy, deti aj mužov, preto sú skvelým darčekom pre každého športovca v rodine.

Ukáž svetu ako ti tenis prúdi v žilách

Na adidas objavíš jedine aktuálne a moderné dizajny s farebnou a zábavnou grafikou, ktorá dodá život tvojmu outfitu. S teniskami adidas sa budeš hneď pri prvom obutí cítiť sviežo, preto sa ti hneď ľahšie pôjde športovať.