Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Legíny

(produkty 337)
1 / 8
Strana:z 8

Nie všetky legíny sú rovnaké

Dozaista vás poteší informácia, že každý z vás si môže pre seba vybrať vhodné adidas legíny. Na výber majú ženy i muži. Samozrejme, v ponuke je niekoľko odlišných detailov, pretože ženská stavba tela je rozdielna od tej mužskej.

Legíny adidas

Dámske adidas legíny 3-Stripes sú športové legíny s charakteristickým znakom troch prúžkov. Pokiaľ chcete vyzerať športovo a zároveň aj elegantne, tieto legíny sú pre vás ako stvorené. 3-Stripes nájdete na bokoch legín, známe logo trojlístka sa nachádza na nohavici. Výhodou je elastický pás legín, schopný prispôsobiť sa vašim rozmerom. Materiál je kombináciou bavlny a elastanu. V rámci špeciálnej kolekcie adidas Originals Gallery boli vytvorené aj adidas legíny, ktoré navrhla londýnska umelkyňa Hattie Stewart. Majú vysoký pás a priliehavý strih, preto vás nebudú obmedzovať pri pohybe a sadnú každej z vás. Platí to najmä pre tréningové adidas legíny. Môžete si v nich zacvičiť v pohodlí, o čo sa postará materiál Climalite, ktorý odvádza pot od pokožky, čiže pri cvičení vás nebude otravovať. Pokiaľ si idete zabehať a potrebujete si so sebou vziať kľúče, máte možnosť si ich odložiť do špeciálneho vrecka, ktoré bolo vytvorené na mieru práve pre kľúče.

Na výber majú aj muži

Pánske spodky alebo adidas legíny sú vyrobené z materiálu Climacool. Špecifickou vlastnosťou tohto materiálu je schopnosť pokožku chrániť od horúceho počasia a pred spálením kože. Udržiava chlad a chráni vás pred UV žiarením. Tento model obsahuje recyklovaný polyester, pretože adidas sa rozhodol chrániť životné prostredie. Dizajn Alphaskin je zasa výnimočný tým, že zvyšuje dynamickosť vašich pohybov. Vyniká tým, že kompresný strih sa dokáže úplne prispôsobiť mužskému telu a zároveň spevňuje a tlmí svalové vibrácie, ktoré nastávajú pri športovej činnosti. Mužské adidas legíny Response Long boli navrhnuté pre pravidelných bežcov. Technológia Climacool nechýba ani v nich. Ich vzhľad dotvárajú hlavne reflexné detaily a vrecko, ktoré je odolné voči potu, čo opäť oceníte pri cvičení. Takisto majú elastický pás so šnúrkou na stiahnutie, takže sa nemusíte báť, že by vám nesadli.