alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Športové mikiny s kapucňou

 
[63]
1 / 2
Strana:z 2

Športové mikiny s kapucňou prinášajúce neprekonateľný štýl

Športová mikina s kapucňou adidas v sebe kombinuje komfort a štýl, takže sa v každom momente budeš nielen cítiť, ale aj vyzerať dobre. Ži aktívne a udrž sa v teple so športovou mikinou s kapucňou adidas. Vďaka širokej škále dizajnov, strihov a farieb určite nájdeš presne takú, ktorá dokonalo zaplní prázdne miesto v tvojom šatníku. Bez ohľadu na to, či si skôr fanúšikom minimalizmu a čistých línií, alebo máš radšej niečo vzrušujúcejšie a extravagantnejšie, tú svoju si rozhodne nájdeš!

Športová mikina s kapucňou ťa udrží v teple

Športová mikina sa stala obľúbeným kúskom najmä preto, že ťa dokáže spoľahlivo zahriať za každých okolností, bez toho, aby ťa výraznejšie ťažila a uberala ti na slobode v pohybe. Ľahké a priedušné materiály športových modelov ti dovolia udržať tempo aj najintenzívnejšieho tréningu vďaka tomu, že efektívne a neustále odvádzajú pot smerom von od tvojho tela. Bez ohľadu na to, ako veľmi si dáš do tela, vďaka priedušným vlastnostiam zostaneš v suchu a neprehreješ sa, čo ti dovolí trénovať intenzívnejšie a dlhšie než kedykoľvek predtým. V ponuke nájdeš aj také, ktoré sú ako stvorené pre voľný čas bez intenzívnejšej námahy a napriek nízkej hmotnosti dokážu vo svojich vláknach udržať teplo, čo z nich robí perfektnú a štýlovo vyzerajúcu ochranu pred zimou a chladom.

Mikina, ktorá ti dokonalo sadne

Športovú mikinu s kapucňou adidas nájdeš naozaj v rôznych štýloch a aj strihoch. Klasický strih dopraje tvojmu telu dostatok priestoru a voľnosť v pohybe. Užšie strihy zase okopírujú siluetu tvojho tela. Okrem toho nájdeš na tvojej športovej mikine s kapucňou množstvo praktických detailov a vychytávok ako sú vrecká, v ktorých si môžeš zohriať svoje ruky alebo schovať svoje cennosti, či schopnosť nastaviť si kapucňu presne podľa tvojho štýlu, resp. podľa vonkajších podmienok, takže budeš ešte lepšie chránený pred neduhmi počasia ako je silný vietor či dážď. Na nič nemysli a skrátka si uži pohodlie, ktoré ti športová mikina s kapucňou ochotne poskytne.