alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Výpredaj golfových produktov

 
[72]
Bunda Provisional
Polokošeľa HEAT.RDY Mock
Tepláky Primegreen AEROREADY
Bunda Provisional Rain
Mikina Debossed Quarter-Zip
Nohavice Ultimate365 Tapered
Bunda RAIN.RDY
Nohavice RAIN.RDY
Tenisky ZG21 Motion Recycled Polyester Golf
Nohavice Adicross Futura
Bunda RAIN.RDY
Nohavice Adicross Futura
Nohavice Pin Roll
Bunda Textured Full-Zip (plus size)
Obuv CodeChaos Golf
Nohavice Pin Roll
Nohavice Ultimate365 Tapered
Nohavice Statement Recycled Materials Warp Knit
Mikina Go-To Crewneck
Tenisky Solarthon Primeblue Limited-Edition Spikeless Golf
Tenisky CodeChaos 21 Primeblue Spikeless Golf
Obuv TOUR360 XT-SL Spikeless Textile Golf
Obuv Women's Summervent Recycled Polyester Spikeless Golf
Polokošeľa HEAT.RDY Mock
Šaty Sport HEAT.RDY Sleeveless
Bunda Textured Full-Zip
Mikina Primegreen Water-Resistant Quarter-Zip
Tenisky Adicross ZX Primeblue Spikeless Golf
Obuv TOUR360 XT-SL Spikeless Golf
Nohavice Provisional
Mikina s kapucňou HEAT.RDY 1/4-Zip
Polokošeľa Sleeveless
Mikina Anorak Half-Zip
Nohavice Ultimate365 Tapered
Mikina Anorak Half-Zip
Bunda Primegreen Fully Lined Full-Zip
Nohavice Provisional
Polokošeľa HEAT.RDY Mock
Nohavice Primegreen Full-Length
Vetrovka Adicross Half-Zip Pullover
Bunda Provisional Rain
Mikina s kapucňou Primegreen
Polokošeľa HEAT.RDY Sleeveless
1 / 2
Strana:z 2

Staň sa kráľom greenu s výpredajom golfových produktov adidas

Kráčaj po golfových trávnikov so štýlom vďaka výpredaju golfových produktov adidas! Navrhnuté a vyrobené boli tak, aby si na ihrisku nielen adekvátne reprezentoval sám seba svojim zjavom, ale aby si sa zároveň cítil počas celých 18 jamiek sviežo, bez ohľadu na to, či je v danej chvíli najväčšou výzvou prudké slnko alebo tlak pred kľúčovým odpalom. V kolekcii preto nájdeš oblečenie, vybavenie a obuv, ktoré v sebe majú implementované tie najlepšie dostupné technológie, pre komfort, priedušnosť a adekvátnu podporu v každej situácii, aká môže na greene nastať.

Zažiar na ihrisku vďaka outletu golfových produktov adidas

Nezáleží na tom, či si profík alebo nadšený amatér, golf nie je len o samotných odpaloch a snahe dostať loptičku do jamky čo najrýchlejšie. Je to gentlemanský šport, ktorý si vyžaduje istú úroveň a eleganciu, nielen čo sa týka etikety a správania sa, ale aj čo sa týka oblečenia. Preto nájdeš v outlete golfových produktov adidas oblečenie, ktoré je navrhnuté presne tak, aby si v ňom na ihrisku pôsobil čo najlepšie. Decentne ladené produkty z outletu golfových produktov s originálnymi dizajnovými prvkami adidas, ktoré milujú ľudia na celom svete, sú presne tou dokonalou kombináciou, ak chceš na ihrisku pútať pozornosť tým správnym spôsobom. Nech vyzeráš tak dobre, ako dobre hráš!

Ovládni golfové ihrisko

Samozrejme, nie je to len o tom, ako človek vyzerá, trofeje vyhráva tvoj odpal. Preto je golfové vybavenie z výpredaja golfových produktov adidas vybavené technologicky tým najlepším, čo je dostupné, aby si dokázal svoju hru posunúť na ešte vyššiu úroveň. Oblečenie sme vybavili strečovými vlastnosťami pre absolútnu slobodu v pohybe, materiály, z ktorých je ušité, majú priedušné vlastnosti, vďaka čomu je pot a vlhkosť neustále odvádzaná smerom von a ty sa môžeš sústrediť len na to podstatné aj počas horúcich dní. Odolné bundy z výpredaja golfových produktov adidas ťa ochránia voči vetru a dažďu, keď ti počasie práve nepraje. A topánky, do tých sme z bežeckých tenisiek implementovali výnimočnú medzipodrážku Boost, takže ani dlhé hodiny na ihrisku neunavia tvoje nohy vďaka návratnosti energie. Toto je výbava víťazov!