alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Výpredaj golfových produktov

 
[124]
1 / 3
Strana:z 3

Staň sa kráľom greenu s výpredajom golfových produktov adidas

Kráčaj po golfových trávnikov so štýlom vďaka výpredaju golfových produktov adidas! Navrhnuté a vyrobené boli tak, aby si na ihrisku nielen adekvátne reprezentoval sám seba svojim zjavom, ale aby si sa zároveň cítil počas celých 18 jamiek sviežo, bez ohľadu na to, či je v danej chvíli najväčšou výzvou prudké slnko alebo tlak pred kľúčovým odpalom. V kolekcii preto nájdeš oblečenie, vybavenie a obuv, ktoré v sebe majú implementované tie najlepšie dostupné technológie, pre komfort, priedušnosť a adekvátnu podporu v každej situácii, aká môže na greene nastať.

Zažiar na ihrisku vďaka outletu golfových produktov adidas

Nezáleží na tom, či si profík alebo nadšený amatér, golf nie je len o samotných odpaloch a snahe dostať loptičku do jamky čo najrýchlejšie. Je to gentlemanský šport, ktorý si vyžaduje istú úroveň a eleganciu, nielen čo sa týka etikety a správania sa, ale aj čo sa týka oblečenia. Preto nájdeš v outlete golfových produktov adidas oblečenie, ktoré je navrhnuté presne tak, aby si v ňom na ihrisku pôsobil čo najlepšie. Decentne ladené produkty z outletu golfových produktov s originálnymi dizajnovými prvkami adidas, ktoré milujú ľudia na celom svete, sú presne tou dokonalou kombináciou, ak chceš na ihrisku pútať pozornosť tým správnym spôsobom. Nech vyzeráš tak dobre, ako dobre hráš!

Ovládni golfové ihrisko

Samozrejme, nie je to len o tom, ako človek vyzerá, trofeje vyhráva tvoj odpal. Preto je golfové vybavenie z výpredaja golfových produktov adidas vybavené technologicky tým najlepším, čo je dostupné, aby si dokázal svoju hru posunúť na ešte vyššiu úroveň. Oblečenie sme vybavili strečovými vlastnosťami pre absolútnu slobodu v pohybe, materiály, z ktorých je ušité, majú priedušné vlastnosti, vďaka čomu je pot a vlhkosť neustále odvádzaná smerom von a ty sa môžeš sústrediť len na to podstatné aj počas horúcich dní. Odolné bundy z výpredaja golfových produktov adidas ťa ochránia voči vetru a dažďu, keď ti počasie práve nepraje. A topánky, do tých sme z bežeckých tenisiek implementovali výnimočnú medzipodrážku Boost, takže ani dlhé hodiny na ihrisku neunavia tvoje nohy vďaka návratnosti energie. Toto je výbava víťazov!