Exkluzívny prístup pre členov adiClubu: Zľavy až do 30 %
Túto ponuku nie je možné kombinovať s inými akciami. Ponuka platí do 25. 6. 2026 a v závislosti od dostupnosti.
Veľkosti
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
AAA
Príliš malé.Ľudia, ktorí tovar vrátili, odporúčajú ísť o veľkosť vyššie.(Ak zvyčajne nosíš veľkosť 40, objednaj si 40 2/3)
Nízkoprofilová topánka v retroštýle s charakteristickým logom Talianska.
Tenisky Taliansko 70s sú nostalgickou poctou minulosti, ktorá spája dizajn 60. a 70. rokov do elegantnej topánky s nízkym profilom.
Tieto topánky sú určené na každodenné nosenie, ale rozhodne nie sú obyčajné. Zvršok zo semišu a gumová podrážka im dodávajú retro-športový vzhľad, zatiaľ čo charakteristické logo Italia robí z týchto topánok nadčasovú klasiku.
S krížovým detailom na päte a zlatým logom adidas Italia hrdo vyzdvihujú svoje korene a zároveň udávajú nové trendy do budúcnosti.