alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

ZX.

 
[214]

Tenisky ZX ešte nikdy neboli také uspokojivé. Táto kapitola ZX predstavuje ZX prostredníctvom novej dimenzie poddajnosti a pohodlia, farieb a gradientov, ktoré vytvárajú neodolateľný look.

1 / 5
Strana:z 5

NOVÁ KAPITOLA ZX

Model ZX 2K BOOST prináša tlmenie materiálu BOOST do sveta ZX. Tenisky ZX 2K FLUX stavili na minimalizmus a pohodlie materiálu Adiprene X. ZX 2K 4D sa zas vyznačujú mriežkovou medzipodrážkou vyhotovenou 3D tlačou, ktorá ponúka unikátny pocit a neporovnateľné pohodlie pri každom kroku. Rad ZX myslí na každého, a preto si stačí vybrať a zažiť komfort, ktorý sa nedá pochopiť.

ODVÁŽNE GRADIENTY ZX

Žiarivé gradienty explodujú pri každom kroku záplavou farieb. Nová kapitola ZX je o pocitoch a nie logike. Dizajn tenisiek ZX 2K BOOST a ZX 2K FLUX spája pokrokovú estetiku so špičkovou technológiou a prináša neodolateľné pohodlie. Rad ZX je inovátorom v rodine Originals a žije na križovatke kultúry a technológie.

KTORÉ TENISKY ZX SÚ PRE TEBA?

Ak chceš zažiť návykovú poddajnosť a pohodlie, vyber si najnovší model ZX 2K Boost. Každý pár kombinuje prvky radu ZX s technológiou Boost a prináša zážitok, ktorý sa dá len precítiť, nie pochopiť. Ak máš skôr radšej retro štýl, tenisky ZX 2K Flux sú pre teba ako stvorené. Spájajú estetiku z 80. a 90. rokov, pridávajú pohodlie medzipodrážky Adiprene X a majú elegantný dizajn inšpirovaný archívmi adidas. Model ZX 2K 4D má špičkovú medzipodrážku, ktorá sa postará o unikátne pohodlie a neprehliadnuteľný look. V rade teniske ZX na teba čaká dokonalé pohodlie a kultový štýl, ktorý dotvorí každý tvoj outfit.