alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

ZX

 
[19]
Spoznaj tenisky ZX, modelovú radu, ktorá žne úspechy už niekoľko desaťročí. Ak snívaš o skutočne pohodlných teniskách s ochranou a oporou pre každodenné kilometre, nechaj sa hýčkať modelmi ZX na adidas.

Legendárne tenisky ZX sú späť v plnej kráse

Osemdesiate roky priniesli značke adidas niekoľko legiend a medzi nimi nemôže chýbať ani modelová rada ZX. Vtedy ešte tenisky adidas ZX netušili, aký fenomén vďaka nim vznikne. Dnes sú tieto kúsky najvyššou performance radou a v podstate ani na chvíľu nezaostali. Práve naopak. Špeciálne technologické úpravy urobili zo ZX nadčasovú a futuristickú obuv. Ty môžeš na stránke adidas preskúmať všetky modely tejto pôvodne športovej rady a vyberáš z takých siluet a farebných odtieňov, ktoré najlepšie sadnú tvojmu štýlu. Tieto modely ešte neboli nikdy technologicky tak uspokojivé ako dnes.

adidas ZX ako synonymum inovácií, ľahkosti a dynamiky

Nová dimenzia tenisiek radu ZX znamená posun v poddajnosti a pohodlí, ale tiež vo farebnosti a gradientoch. Z kedysi bežeckých topánok sa stali športové topánky vhodné na širokú škálu športov a zároveň sú znamením ležérneho pohodlia, ktoré mnohí športovci tak obľubujú. Skutočne pohodlné tenisky sú tie, ktoré sa prispôsobujú majiteľovi a zároveň poskytujú dostatočnú ochranu a oporu pre každodenne nachodené a nabehané kilometre. Nenechaj si ujsť najväčších ťahúňov modelovej rady adidas tenisiek ZX akými sú napríklad 2k boost. Ľahkosť a dynimika sú jedny z najsilnejších vlastností týchto a podobných inovatívnych modelov od značky adidas.

Tenisky adidas ZX: komfort a neodolateľný look

Tenisky ZX medzi ostatnou bežeckou a vychádzkovou športovou obuvou vynikajú ponukou hi-tech materiálov. Za ich úspechom stojí napríklad aj výroba špeciálnych podrážok ako TPU či Purolite a potom aj revolučným systémom odpruženia, ktorý zvláda absorbovať silu úderu o zem a rovnomerne ju roznáša cez celý povrch podrážky. To je len zlomok funkčnosti, ktoré modely ZX ponúkajú a ktoré sa tvorcovia snažia prinášať od prvej verzie tohto modelu. Dôležitou správou pre nás spotrebiteľov je, že každé ďalšie vydanie tohto legendárneho modelu ťa prekvapí inováciami.