alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Teplákové súpravy

 
[1271]
Tepláky Adicolor Classics Primeblue SST
Tepláky Essentials French Terry Tapered Cuff 3-Stripes
Tepláky Entrada 22 Training
Tepláky Tiro 21 Track
Tepláky Adicolor Classics Primeblue SST
Tepláková súprava Slim Zipped
Tepláky Adicolor Essentials Trefoil
Tepláky Adicolor Classics Beckenbauer Primeblue
Tepláky Entrada 22
Tepláky Adicolor Essentials Trefoil
Tepláky Adicolor Classics Primeblue SST
Tepláková bunda Adicolor Classics Beckenbauer Primeblue
Tepláková bunda Adicolor Classics Primeblue SST
Tepláky Primeblue SST
Tepláková súprava Essentials 3-Stripes
Súprava Crew Sweatshirt
Tepláky Adicolor Classics 3-Stripes
Tepláky Essentials French Terry Logo
Tepláková bunda Adicolor Classics Primeblue SST
Tepláková súprava AEROREADY Essentials 3-Stripes
Tepláková súprava Adicolor SST
Tepláková súprava Essentials Logo French Terry
Súprava Badge of Sport Jogger
Tepláky Entrada 22 Presentation
Tepláky Adicolor Classics Beckenbauer
Tepláková bunda Adicolor Classics Beckenbauer Primeblue
Tepláková bunda Adicolor Classics Primeblue SST
Nohavice Ultimate365 Tapered
Tepláky Essentials 3-Stripes French Terry Cuffed
Tepláková bunda Adicolor Classics Beckenbauer Primeblue
Tepláková súprava 3-Stripes Tricot
Tepláková súprava Woven Allover Print
Teplákový top FARM Rio
Tepláky Tiro 21 Training
Mikina s kapucňou Essentials Logo Full-Zip
Tepláky Essentials French Terry Logo
W 3S TP TRIC
Tepláková súprava Ribbed AEROREADY
Tepláky Tiro 21 Track
Tepláky Adicolor Classics Firebird Primeblue
Tepláky Manchester United Travel
Tepláky Designed for Gameday
Tepláky Adicolor Heritage Now Velour

Domáca pohodička v teplákových súpravách adidas

Asi to poznáte. Každé ráno stojíte pred otvorenou skriňou s otázkou "Čo si dnes oblečiem", alebo v prípade asi každej ženy skôr "Nemám čo na seba". Akonáhle sa vrátite z práce či školy, všetko je to hlavne o pohodlí. Hneď si na seba dávate vaše obľúbené veci, aby ste si váš večerný relax doma ešte viac vychutnali a spríjemnili. No, a práve taká tepláková súprava je na tieto príležitosti ako stvorená. adidas v tom má jasno a ich teplákové súpravy sa už dlhodobo držia na popredí obľúbeného domáceho oblečenia, v ktorom sa rozhodne nemusíme hanbiť ísť ani na nákup alebo prechádzku so psom do parku. 

Ekológia a štýl? Jedine s adidasom

Teplákové súpravy či športové dresy od značky adidas nie sú iba pekné, trendy, mimoriadne pohodlné a štýlové, ale majú ešte jednu veľmi sympatickú vychytávku. Je to niečo, čo je v dnešnej dobe extrémne dôležité a ľudia sú za to ochotní dokonca aj oveľa viac zaplatiť. No dobre, už vás nebudem viac napínať. Tieto dresy a teplákové súpravy adidas vyrába z recyklovaných materiálov. Práve toto má za úlohu obrovské množstvá plastového odpadu využiť aj takto inak, efektívne a trvalo udržateľným spôsobom. Aj toto je totiž jednou z ciest, ako znížiť množstvo plastového odpadu, s ktorým je celosvetovo obrovský problém.

Uvedomelé a udržateľné športovanie

Pravidelný šport bol, je a vždy bude jedným z najdôležitejšich aspektov aby sme si udržali zdravé a silné telo a dobrú náladu. No popri zdravotnej stránke chceme, aby sme pri športe aj skvelo vyzerali. Toto športové dresy od adidasu splnia. No, a čo sa teplákových súprav týka, tie vieme využiť aj na to už spomínané leňošenie doma. A určite dáte za pravdu, že aj to leňošenie bude príjemnejšie s pocitom, že prispievate zároveň k menšiemu dopadu odevného priemyslu na životné prostredie.