alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Teplákové súpravy

 
[1211]
Tepláková súprava Adicolor SST
Tepláky Tiro 21 Training
Tepláky Adicolor Essentials Slim
Tepláky Adicolor Classics 3-Stripes
M LIN TR TT TS
Mikina s kapucňou Tiro 21 Sweat
Mikina s kapucňou Essentials French Terry 3-Stripes Full-Zip
Tepláková súprava AEROREADY Essentials 3-Stripes
Tepláky Essentials Fleece Fitted 3-Stripes
Tepláková bunda Primeblue SST
Tepláky Adicolor Classics Beckenbauer Primeblue
Súprava adidas Originals Trefoil Crew
Súprava Adicolor Hoodie
Tepláková bunda Adicolor Classics Hooded Full Zip
Tepláky Entrada 22
Tepláky Adicolor SST
Súprava Adicolor Crew
Tepláky Entrada 22 Presentation
Tepláky Adicolor Classics Beckenbauer Primeblue
Mikina s kapucňou Essentials French Terry 3-Stripes Full-Zip
Súprava Adicolor Hoodie
Tepláky Tiro 21 Track
Súprava Graphic Crew
Mikina s kapucňou Future Icons 3-Stripes Full-Zip
Tepláková súprava Adicolor SST
Tepláková súprava Slim Zipped
Tepláky Adicolor Classics Primeblue SST
Tepláky Primeblue SST
Tepláky Tiro 21
Tepláky Adicolor Essentials Slim
Tepláky 3-Stripes
Súprava adidas Originals Trefoil Crew
Súprava Woven
Tepláky Tiro 21 Track
Tepláková bunda Primeblue SST
Tepláky Adicolor Classics Primeblue SST
Tepláky Tiro 21 Training
Tepláky Condivo 22
Tepláková súprava Adicolor SST
Tepláková súprava Satin French Terry
Tepláky Adicolor Classics 3-Stripes
Tepláková bunda Primeblue SST
Súprava adidas x Classic LEGO® Crew Sweatshirt and Pants

Domáca pohodička v teplákových súpravách adidas

Asi to poznáte. Každé ráno stojíte pred otvorenou skriňou s otázkou "Čo si dnes oblečiem", alebo v prípade asi každej ženy skôr "Nemám čo na seba". Akonáhle sa vrátite z práce či školy, všetko je to hlavne o pohodlí. Hneď si na seba dávate vaše obľúbené veci, aby ste si váš večerný relax doma ešte viac vychutnali a spríjemnili. No, a práve taká tepláková súprava je na tieto príležitosti ako stvorená. adidas v tom má jasno a ich teplákové súpravy sa už dlhodobo držia na popredí obľúbeného domáceho oblečenia, v ktorom sa rozhodne nemusíme hanbiť ísť ani na nákup alebo prechádzku so psom do parku. 

Ekológia a štýl? Jedine s adidasom

Teplákové súpravy či športové dresy od značky adidas nie sú iba pekné, trendy, mimoriadne pohodlné a štýlové, ale majú ešte jednu veľmi sympatickú vychytávku. Je to niečo, čo je v dnešnej dobe extrémne dôležité a ľudia sú za to ochotní dokonca aj oveľa viac zaplatiť. No dobre, už vás nebudem viac napínať. Tieto dresy a teplákové súpravy adidas vyrába z recyklovaných materiálov. Práve toto má za úlohu obrovské množstvá plastového odpadu využiť aj takto inak, efektívne a trvalo udržateľným spôsobom. Aj toto je totiž jednou z ciest, ako znížiť množstvo plastového odpadu, s ktorým je celosvetovo obrovský problém.

Uvedomelé a udržateľné športovanie

Pravidelný šport bol, je a vždy bude jedným z najdôležitejšich aspektov aby sme si udržali zdravé a silné telo a dobrú náladu. No popri zdravotnej stránke chceme, aby sme pri športe aj skvelo vyzerali. Toto športové dresy od adidasu splnia. No, a čo sa teplákových súprav týka, tie vieme využiť aj na to už spomínané leňošenie doma. A určite dáte za pravdu, že aj to leňošenie bude príjemnejšie s pocitom, že prispievate zároveň k menšiemu dopadu odevného priemyslu na životné prostredie.