alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Teplákové súpravy

 
[1136]

Domáca pohodička v teplákových súpravách adidas

Asi to poznáte. Každé ráno stojíte pred otvorenou skriňou s otázkou "Čo si dnes oblečiem", alebo v prípade asi každej ženy skôr "Nemám čo na seba". Akonáhle sa vrátite z práce či školy, všetko je to hlavne o pohodlí. Hneď si na seba dávate vaše obľúbené veci, aby ste si váš večerný relax doma ešte viac vychutnali a spríjemnili. No, a práve taká tepláková súprava je na tieto príležitosti ako stvorená. adidas v tom má jasno a ich teplákové súpravy sa už dlhodobo držia na popredí obľúbeného domáceho oblečenia, v ktorom sa rozhodne nemusíme hanbiť ísť ani na nákup alebo prechádzku so psom do parku. 

Ekológia a štýl? Jedine s adidasom

Teplákové súpravy či športové dresy od značky adidas nie sú iba pekné, trendy, mimoriadne pohodlné a štýlové, ale majú ešte jednu veľmi sympatickú vychytávku. Je to niečo, čo je v dnešnej dobe extrémne dôležité a ľudia sú za to ochotní dokonca aj oveľa viac zaplatiť. No dobre, už vás nebudem viac napínať. Tieto dresy a teplákové súpravy adidas vyrába z recyklovaných materiálov. Práve toto má za úlohu obrovské množstvá plastového odpadu využiť aj takto inak, efektívne a trvalo udržateľným spôsobom. Aj toto je totiž jednou z ciest, ako znížiť množstvo plastového odpadu, s ktorým je celosvetovo obrovský problém.

Uvedomelé a udržateľné športovanie

Pravidelný šport bol, je a vždy bude jedným z najdôležitejšich aspektov aby sme si udržali zdravé a silné telo a dobrú náladu. No popri zdravotnej stránke chceme, aby sme pri športe aj skvelo vyzerali. Toto športové dresy od adidasu splnia. No, a čo sa teplákových súprav týka, tie vieme využiť aj na to už spomínané leňošenie doma. A určite dáte za pravdu, že aj to leňošenie bude príjemnejšie s pocitom, že prispievate zároveň k menšiemu dopadu odevného priemyslu na životné prostredie.