alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

0-60 BY PHARRELL WILLIAMS

Basketbalové tenisky 0-60 od Pharrella Williamsa sú inšpirované súťaživosťou a kreativitou. Teraz prichádzajú v dvoch nových farbách a spájajú funkčnosť a štýl, vďaka čomu sa nestratia na ihrisku ani v uliciach mesta.

ADIDAS ORIGINALS = PHARRELL WILLIAMS

Spolupráca adidas Originals = Pharrell Williams sa začala v roku 2014 a predstavuje zhmotnenie Pharrellovej snahy spojiť ľudí láskou, vášňou, energiou a farbami a osláviť tak rozmanitosť ľudstva.

„Snažím sa ľuďom pomôcť rozpovedať ich príbehy. Cieľom spolupráce je umožniť im to.“

PHARRELL WILLIAMS

Počas spolupráce s adidas Originals som sa vždy snažil rozpovedať príbehy, ktoré by inak nikto nepočul, a využiť túto platformu na šírenie pozitívnej energie. S adidas zdieľame rovnaké hodnoty a sme odhodlaní prostredníctvom športu a našej práce meniť životy ľudí na celom svete. Ide nám o oslavu rôznych farieb, spirituality a kultúr.
PHARRELL WILLIAMS