Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

0-60: PHARRELLOVA NOVÁ SILUETA

Pharrell Williams pretavil svoju kreatívnu víziu do basketbalovej kolekcie zloženej z desiatich kúskov, ktoré zdôrazňujú jednotu a identitu motívom odtlačkov prstov a batikovanou potlačou. Stredobodom kolekcie sú nové basketbalové tenisky 0-60. Majú vysoký strih, výraznú podrážku, prispôsobiteľnú vložku, dokonale sedia a sú maximálne pohodlné.

BASKETBALOVÁ KOLEKCIA OD ADIDAS A PHARRELLA WILLIAMSA.

Táto kolekcia je oddaná športovému duchu, súťaživosti a kreativite a oslavuje basketbalovú kultúru. Pharrell Williams v nej spája špičkový basketbalový dizajn s ležérnym štýlom a nové siluety adidas s klasickými.

ADIDAS ORIGINALS = PHARRELL WILLIAMS

Spolupráca adidas Originals = Pharrell Williams sa začala v roku 2014 a predstavuje zhmotnenie Pharrellovej snahy spojiť ľudí láskou, vášňou, energiou a farbami a osláviť tak rozmanitosť ľudstva.

„Snažím sa ľuďom pomôcť rozpovedať ich príbehy. Cieľom spolupráce je umožniť im to.“

PHARRELL WILLIAMS

Počas spolupráce s adidas Originals som sa vždy snažil rozpovedať príbehy, ktoré by inak nikto nepočul, a využiť túto platformu na šírenie pozitívnej energie. S adidas zdieľame rovnaké hodnoty a sme odhodlaní prostredníctvom športu a našej práce meniť životy ľudí na celom svete. Ide nám o oslavu rôznych farieb, spirituality a kultúr. Cieľom je zvýrazniť rozdiely, aby si všetci uvedomili, že aj napriek nim sme všetci v podstate rovnakí.

PHARRELL WILLIAMS