alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Stan Smiths

 
[126]
1 / 3
Strana:z 3

Udržateľnejší dizajn

Tenisky Stan Smith sú od roku 1973 viac-menej rovnaké. Teraz sa však musia zmeniť. Nie ich výzor, no spôsob ich výroby. Nastal čas, aby sa táto klasika stala udržateľnejšou a skutočne nadčasovou. Preto sme ich redizajnovali bez dotknutia kultovej siluety a dali im zvršok z recyklovaného materiálu Primegreen. Výsledkom je nový štandard s klasickým lookom. Vykroč v neodolateľnej kombinácii štýlu a udržateľnosti k lepšej budúcnosti.

Táto zmena je súčasťou našej snahy do roku 2024 pri výrobe eliminovať plastový odpad a využívať výhradne recyklovaný polyester.

V kolekcii Stan Smith okrem klasickej verzie nájdeš aj tenisky inšpirované postavami zo sveta Disney, Pixar, Marvel aj Star Wards. Či už je tvoj hrdina Kermit, Groot, Yoda, WALL-E, Rex alebo Hulk, na každom kúsku na teba čakajú detaily a motívy vychádzajúce z ich univerza. Prišla chvíľa vyzerať dobre a pomôcť planéte.