alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Stan Smith

 
[52]
Siahni po teniskách, ktoré boli pomenované podľa legendy tenisu Stana Smitha a pocíť skutočný komfort. Ich jemný dizajn ti dodá pocit ľahkosti počas pohybu, čím si ušetríš energiu a vyhneš sa nadbytočnému vyčerpaniu.
1 / 2
Strana:z 2

Stan Smith tenisky osviežia pri každom kroku

adidas vytvoril mnoho dizajnov, ktoré sú doteraz fresh a nestarnúce a medzi nimi sú aj nadčasové Stan Smith. Tieto tenisky nosia so sebou prvky elegantnosti a minimalistický podtón, ktorí je obľúbený medzi celebritami, ale aj pri bežnom nosení. Avšak adidas nachádza nové a inovatívne spôsoby, ako vylepšiť dané tenisky bez porušenia základov dizajnu. Prezri si napríklad zo Stansmithiek, ktoré majú gumenú podrážku vyrobenú z veľkého podielu prírodnej gumy s kombináciou klasických recyklovaných materiálov. Pridaj sa k nám v boji proti plastovému odpadu a kúp si tenisky , ktorých výroba sa skladá  z vysokého obsahu recyklovaných materiálov, ako napríklad recyklovaný polyester.

Naprieč novým dňom s mladistvými Stan Smith teniskami

Vyber sa na tenisový kurt v plnej výbave a obuj si štýlové a pohodlné Stan Smith tenisky. S nimi budeš vynikať na kurte, keďže každé z nich majú špecifickú a neopakovateľnú grafiku. Či už máš radšej minimalistické, alebo výraznejšie grafiky, tak na adidas nájdeš všehochuť tenisiek Stan Smith. Počas hrania tenisu ťa udržia v suchu vďaka ich priedušnosti a keďže sú ľahké a pohodlné, tak sa môžeš sústrediť na maximálny výkon a lámanie rekordov. Naše tenisky sú perfektné na zladenie outfitu bez námahy, lebo svojim jednoduchým dizajnom pasujú k všetkému.

Obleč si riflovú bundu a Stansmithky do mesta

Ukáž svoj zmysel pre módu a objav multifunkčnosť Stansmithiek pri tvorení outfitov. Naše tenisky vytvárajú priestor pre prejavenie tvojej výnimočnej osobnosti, preto si vyber presne ten dizajn, ktorý s tebou najviac rezonuje. Neklaď medze výzvam a skombinuj svoj outfit, či už na kávičku alebo na kurt a poriaď si nové tenisky Stan Smith.