Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
Doručenie zadarmo nad 50€
Vrátenie a výmena tovaru zadarmo do 30 dní
Svet adidas, športu a štýlu

Obuv adidas Stan Smith

(produkty 107)
Cena
€ 34 - € 150
1 / 3
Strana:z 3

Stan Smith

Tieto ikonické tenisky, ktorých pôvod sa datuje do začiatku 70. rokov 20. storočia, sú skutočne nadčasové a nosia ich ľudia po celom svete. Smith sú štýlovou klasikou, ktorá si svoje miesto na trhu drží už desiatky rokov. Môžeme ich teda jednoznačne zaradiť medzi tie najobľúbenejšie a najvšestrannejšie modely.

Dizajn, ktorý pretrvá

Tenisky adidas Stan Smith sú pomenované po legende tenisových kurtov, ktorá dominovala bielemu športu v 70. rokoch minulého storočia. Ich dizajn je jednoduchý, no atraktívny, a práve vďaka tomu sa teniskám Stan Smith podarilo vydobyť si status nadčasovosti a získať si srdcia ľudí s rôznym vkusom. adidas Stan Smith vsádzajú na minimalizmus, priamosť a univerzálnosť, čo je aj hlavný dôvod, prečo sú také populárne naprieč širokým spektrom ľudí. Práve univerzálnosť je tým, čo je na teniskách Smith naozaj výnimočné. Či už sa chystáte na ľahkú prechádzku po meste, alebo plánujete o niečo náročnejšiu aktivitu v inom teréne, tenisky adidas Stan Smith budú skvelou voľbou.

Dizajn na každú príležitosť

Ďalšou výhodou je to, že tenisky Smith vám ponúkajú možnosť zladiť sa s akýmkoľvek outfitom, aký si vyberiete. Vďaka veľkému množstvu farebných variant si môžete vybrať práve také tenisky adidas Stan Smith, ktoré sa vám budú hodiť. Tieto tenisky patria určite medzi to najlepšie, čo môžete na poli športovej elegancie nájsť.

Komfort a kvalita na najvyššej úrovni

Okrem samotného dizajnu je dôležitá aj otázka pohodlia a kvality. V tejto oblasti vám tenisky adidas Originals Stan Smith ponúkajú najvyššiu úroveň komfortu. Vďaka vysokokvalitným materiálom, ktoré sú pri ich výrobe použité, sa môžete spoľahnúť na to, že vám budú slúžiť dlhú dobu. Komfort vám zaručuje výplňový materiál, vďaka čomu bude vaša noha v absolútnom pohodlí. K pohodliu prispieva aj stielka s antimikrobiálnymi vlastnosťami a schopnosťou odvádzať vlhkosť. Tenisky Stan Smith sú teda výbornou kombináciou nadčasovosti, pohodlia a kvality, ktorá je určená pre ľudí vyhľadávajúcich športovú eleganciu a jednoduchosť.