alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Stan Smith

 
[93]
Siahni po teniskách, ktoré boli pomenované podľa legendy tenisu Stana Smitha a pocíť skutočný komfort. Ich jemný dizajn ti dodá pocit ľahkosti počas pohybu, čím si ušetríš energiu a vyhneš sa nadbytočnému vyčerpaniu.

„V teniskách Stan Smith mi môj štýl pripadá klasický, nadčasový a sebavedomý.“

Celestine, stajlistka

Fresh Stan Smiths from the new collection.

Unapologetically classic

For the past six decades the Stan Smith silhouette has stood tall as an icon of global culture. Now it’s been reborn for a generation that refuses to play by the rules.
A white Stan Smith sneaker against a neutral background.
A model wearing a Stan Smith sneaker.
A white Stan Smith sneaker with blue detail against neutral background.
A model wearing Stan Smith sneakers.
1 / 2
Strana:z 2

Stan Smith tenisky osviežia pri každom kroku

adidas vytvoril mnoho dizajnov, ktoré sú doteraz fresh a nestarnúce a medzi nimi sú aj nadčasové Stan Smith. Tieto tenisky nosia so sebou prvky elegantnosti a minimalistický podtón, ktorí je obľúbený medzi celebritami, ale aj pri bežnom nosení. Avšak adidas nachádza nové a inovatívne spôsoby, ako vylepšiť dané tenisky bez porušenia základov dizajnu. Prezri si napríklad zo Stansmithiek, ktoré majú gumenú podrážku vyrobenú z veľkého podielu prírodnej gumy s kombináciou klasických recyklovaných materiálov. Pridaj sa k nám v boji proti plastovému odpadu a kúp si tenisky , ktorých výroba sa skladá  z vysokého obsahu recyklovaných materiálov, ako napríklad recyklovaný polyester.

Naprieč novým dňom s mladistvými Stan Smith teniskami

Vyber sa na tenisový kurt v plnej výbave a obuj si štýlové a pohodlné Stan Smith tenisky. S nimi budeš vynikať na kurte, keďže každé z nich majú špecifickú a neopakovateľnú grafiku. Či už máš radšej minimalistické, alebo výraznejšie grafiky, tak na adidas nájdeš všehochuť tenisiek Stan Smith. Počas hrania tenisu ťa udržia v suchu vďaka ich priedušnosti a keďže sú ľahké a pohodlné, tak sa môžeš sústrediť na maximálny výkon a lámanie rekordov. Naše tenisky sú perfektné na zladenie outfitu bez námahy, lebo svojim jednoduchým dizajnom pasujú k všetkému.

Obleč si riflovú bundu a Stansmithky do mesta

Ukáž svoj zmysel pre módu a objav multifunkčnosť Stansmithiek pri tvorení outfitov. Naše tenisky vytvárajú priestor pre prejavenie tvojej výnimočnej osobnosti, preto si vyber presne ten dizajn, ktorý s tebou najviac rezonuje. Neklaď medze výzvam a skombinuj svoj outfit, či už na kávičku alebo na kurt a poriaď si nové tenisky Stan Smith.