alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

OZWEEGO

 
[88]

Kvalitné OZWEEGO tenisky ťa prinesú na nové dobrodružstvá so svojim svojráznym dizajnom a nezabudnuteľným komfortom. Skoč si pre jeden pár tenisiek a pocíť ich lákavý štýl s veľkou dávkou energie.

1 / 2
Strana:z 2

OZWEEGO tenisky sa hodia k tvojim aktivitám

adidas sa posúva vpred svojimi dizajnami, preto z toho dôvodu vznikli aj ikonické OZWEEGO tenisky v konci 90.rokov. Ich špecifický dizajn s mnohými futuristickými detailami sa nedá prehliadnuť, zatiaľ čo ich priliehavý strih a konštrukcia majú neopakovateľný spád. Najdominantnejším prvkom na daných teniskách je ich prominantná mäkká medzipodrážka, ktorá má podtón štýlu z 90.rokov neustále aktuálnym v módnom svete. S nimi prišli aj nové technológie ako tlmenie, ktoré zaručuje maximálny komfort bez pocitu nárazu pri chodení. Vyber si z našej selekcie tenisiek z recyklovaných materiálov ako recyklovaný polyester a podpor nás v boji proti plastovému odpadu. Rovnako si môžeš všimnúť tenisky, ktoré neboli vyrobené z nových materiálov, čo má vysoký dosah na životné prostredie.

adidas OZWEEGO detaily tenisiek tvoria dokonalosť

So svojim výrazným a jedinečným strihom tvoje nové adidas OZWEEGO tenisky budú žiariť, kdekoľvek si ich obuješ. Obleč si voľné nohavice s vysokým pásom s našimi teniskami  a cíť sa ako trendsetter z 90. rokov. Tieto roky nám dali nezameniteľné looky, ktoré sa doteraz vracajú v módnom svete, preto sa s nimi vrátiš v čase, ale aj zostaneš v aktuálnych trendoch. S našimi teniskami OZWEEGO budeš vynikať z davu kdekoľvek ťa tvoj život zanesie. Cíť sa ako v oblakoch s ich tlmením a sprav si náročné dni plné chôdze o niečo viac príjemnejšie, čo ti vytvorí úsmev na tvári. Podľa tvojho preferovaného štýlu, vyber si jednofarebnú grafiku, alebo zábavnú s mnohými farbami a tvarmi.

Inšpiruj sa s OZWEEGO teniskami hravosťou

Tvoje ďalšie outfity nikdy nebudú nudné, ak na seba hodíš hravé OZWEEGO tenisky. S ich retro prvkami môžeš pocítiť vánok minulosti, avšak ich nestarnúcosť ťa udrží v mladistvom pocite. Každá generácia si užije OZWEEGO tenisky, preto sú osobitou a nezabudnuteľnou kúpou.