Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Tenisky

 
[2270]

Tenisky, ktoré určujú každý váš pohyb

Obujte sa do adidas štýlu a pocíťte ten rozdiel. Tenisky adidas odrážajú vašu osobnosť, váš štýl a to, čo máte naozaj radi. Praktické a vysoké technologické spracovanie každého páru prináša pocit dokonalého komfortu na každom kroku. Chôdza či beh sa pre váš stane novým návykom, ktorý rozhýbe každú bunku v tele. S kolekciou adidas tenisiek budete pripravení na každú novú výzvu. Pripravte sa na neodolateľný dizajn, ktorý bude priťahovať pozornosť okolia a sadne do vášho jedinečného štýlu. Technológie dodávajú každej aktivite svoju jedinečnosť a vy si ich môžete užívať každý deň. Viac ako 50 kolekcií adidas tenisiek disponuje vlastnou technológiou a každou inováciou váš približuje k splneniu cieľov. Klasický strih, ktorý pevne obopína chodidlo, vytvára stabilitu a správny, zdravý pohyb. Od flexibilnej podrážky cez pevnú konštrukciu až po odľahčené materiálové vyhotovenie, každá kolekcia tenisiek je unikátna.

Tenisky pripravené na každý meter pohybu

Vykročte do nového dňa s teniskami, ktoré sadnú do mesta i na prechádzky v okolí. Výberom vhodnej kolekcie zoptimalizujete svoje športové výkony v adidas prevedení a dosiahnete skvelé výsledky. Obujte si komfort a vystúpte z davu. Vďaka nadčasovému dizajnu tenisiek budete vždy dokonale zladení a pripravení zdolať prekážky. Rýchly životný štýl si vyžaduje neustálu flexibilitu a práve adidas prináša flexibilitu do každého vášho pohybu. Nemusíte sa obávať zmien počasia, rýchlosti či zaťaženia. adidas tenisky simulujú každodenný život a sú určené pre aktívneho aj pasívneho užívateľa. Vysoké nároky sú tu štandardom.

Vyberte si tenisky, v ktorých zažiarite

Každý model je jedinečný, no každý z nich si nájde svojho spokojného majiteľa. Desiatky kolekcií vám dávajú možnosť vybrať si dizajn, štýl a technológiu, ktorá vás najlepšie vystihuje. Nadčasový dizajn nechá v každom okamihu vyniknúť vášmu celkovému outfitu. Akúkoľvek kolekciu si zvolíte, urobíte pre svoj pohyb maximum. Každým našliapnutím sa priblížite k novým zážitkom a každým pritiahnutím šnúrok sa motivujete na ceste vpred.