alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

3MC

 
[5]

Kolekcia 3MC – štýlová obuv pre každého skatera

Skvelého skateboardistu z teba nespraví len tvrdý tréning, dlhé hodiny strávené na doske, veľa pokusov a omylov, pár odrenín či mnoho odriekania, ale aj poriadna výbava, obzvlášť obuv, ktorá ti dovolí ísť až za tvoj limit a nanovo objavovať kde sú naozaj hranice tvojho potenciálu. Skateboardová obuv 3MC je na tento účel absolútne ideálna. Na rad prichádzajú topánky, ktoré sa doslova hýbu s tvojou nohou a dodajú ti pocit absolútnej kontroly nad tvojou doskou aj pri tých najnáročnejších trikoch. Ponuka je skutočne široká – vyber si obuv v štýlových dizajnoch, tradičných či modernejších verziách a predovšetkým obuv stvorenú špecificky pre milovníkov tohto krásneho športu. Obuj si topánky z kolekcie 3MC a zaži neprekonateľné zážitky či už na doske alebo mimo nej.

Dostaň zo seba maximum s kolekciou obuvi 3MC

Obuv 3MC je kombináciou ultimátneho komfortu a vysokej odolnosti, ktorá ti dovolí vyžmýkať z tvojich výkonov na doske absolútne maximum. Rozdiel spoznáš napríklad pri tvrdých a často bolestivých dopadov na päty - tenisky 3MC majú v tejto oblasti prvotriedne odpruženie, ktoré tieto dopady neuveriteľne výrazným spôsobom tlmí. Tenisky sú doplnené o skvelé podrážky, vďaka ktorým ponúka obuv 3MC skvelý grip, no zároveň je aj dostatočne flexibilná. Materiály tenisiek 3MC sú veľmi ľahké, tvoje skoky preto nebudú limitované zbytočnými gramami navyše. Či už preferuješ semiš alebo kožený zvršok, máš radšej čisté a minimalistické línie, klasické dizajnové prvky adidas overené časom alebo hravé dizajny napríklad s animovanými postavičkami, v ponuke skateboardovej obuvi 3MC nájde svoj štýl naozaj každý skater. Vďaka tomu si môžeš vybrať presne tú, ktorá najviac prebudí tvoju kreativitu na doske.  Každá teniska je iná, no všetky tenisky z tejto kolekcie však majú niekoľko spoločných prvkov – kladú výnimočný dôraz na detaily, perfektne sedia na nohe, vynikajú vysokou odolnosťou aj pri pádoch a zabezpečujú ultimátny komfort. Ukáž čo je v tebe vďaka topánkam z kolekcie 3MC.