alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Športová taška

 
[141]
Na tréningy i na kratšie cesty ti fantasticky poslúži praktická a odolná športová taška adidas. Vybrať si môžeš z modelov rôznych veľkostí podľa toho, na aký účel má taška slúžiť. Na tréning do fitka bude ideálna športová taška z pevného kepru. Veľkorysý priestor s množstvom priehradok umožní mať vo veciach poriadok a lepší prehľad. Mimoriadne praktické sú športové tašky s oddeliteľným vreckom na obuv, ktoré využiješ nielen na tréningy, ale aj na zbalenie vecí na víkendovku s kamošmi. V našej ponuke však nájdeš aj peňaženky, menšie športové tašky či ľadvinky, ktoré sú skvelými doplnkami na koncertoch či festivaloch. Špeciálne bežecké ľadvinky majú dostatočne veľký priestor na odloženie dokladov a smartfónu. Dostupné sú aj držiaky na mobil, ktoré sa dajú pripnúť na ruku.
Beh čierna Ľadvinka RunningBeh čierna Ľadvinka Running

Ľadvinka Running

Beh

1 / 3
Strana:z 3

Tvoja športová taška by mala uniesť toľko, čo ty počas tréningu

Je fitness centrum tvojim druhým domovom? Alebo jednoducho iba šport patrí k tebe a je to aktívna súčasť tvojho životného štýlu. Ak chodíš pravidelne cvičiť, je vysoko pravdepodobné, že taška na šport bude pre teba nevyhnutným kúskom. Okrem praktickosti, kedy máš všetko v jednej taške, je to aj hygienickejšie, pretože sa tvoje oblečenie po cvičení nepomieša napríklad s tvojimi dokumentmi do práce alebo inými osobnými vecami. Nech už je tvoj najobľúbenejší šport akýkoľvek, tvoja športová taška by ti mala byť v ňom maximálne nápomocná a mala by byť dostatočne odolná, aby zvládla všetky tvoje aktivity.  

adidas športové tašky na tvoj športový výkon

Keď si vyberáš tašku na šport, musíš si ujasniť, na čo presne ju potrebuješ a koľko vecí si so sebou chceš nosiť. A ako hocičo iné v tvojom šatníku, aj športová taška je ukazovateľom toho, aký si alebo aký štýl preferuješ. Našťastie, v prípade adidas športových tašiek nie je dizajn na úkor funkčnosti. Práve naopak, ako vonku, tak aj vo vnútri. Poďme sa však rovno pozrieť na to, čo je pre teba teraz najpodstatnejšie, a to vnútorný priestor. Ideálna taška na šport by mala uniesť tvoje športové oblečenie, fľašu s vodou, tenisky, uterák, čistú bielizeň na prezlečenie a nejaké ďalšie drobnosti, ktoré nám ušli. Podstatným faktorom je veľkosť tašky aj z toho hľadiska, aby sa ti zmestila do skrinky v šatni. adidas športová taška je navrhnutá tak, aby všetky tieto aspekty spĺňala. Myslíme napríklad aj na to, aby si si vedel v priehradke oddeliť tenisky od oblečenia. Prípadne, aby si si po tréningu vedel oddeliť spotené oblečenie alebo mokré plavky od ostatných vecí. 

Športová taška, batoh alebo vak?

Každá adidas športová taška je využiteľná na viaceré účely. Športovú tašku napríklad pokojne môžeš využiť aj ako cestovnú tašku, keď sa napríklad presúvaš na tréningy. Mnohé z tašiek majú napríklad odolné a spevnené dno, aby vydržali aj náročnejšie cesty. Možno si však tvoja športová aktivita nevyžaduje až toľko pomôcok, a preto ti postačí batoh, ktorý si ponesieš veľmi prakticky. A potom tu máme ešte kategóriu malých ruksakov, ktoré si rýchlo vezmeš a máš vybavené. Dizajn adidas športových tašiek je čistý a jednoduchý, ale nájdeš si aj kúsky s výraznou štýlovou potlačou či potlačou svojho obľúbeného klubu.