alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Vetrovky

 
[103]
1 / 3
Strana:z 3

Nielen imidž

Vetrovky sú dôležitou súčasťou šatníka každého z nás. Nielenže môžu byť vkusným dizajnovým doplnkom, ale zároveň plnia funkciu vrchnej ochrannej vrstvy. Každá vetrovka adidas má svoje prednosti. Či už sa jedná o športové kúsky, ktoré sú určené a vyrobené výhradne pre jeden šport, alebo tréningové vetrovky so všeobecnejším zameraním, vždy sa môžete spoľahnúť na to, že vetrovky adidas splnia svoj účel. Veľmi obľúbené sú aj adidas vetrovky zo série Originals. Charakteristickým prvkom oboch typov vetroviek je 3-Stripes grafika na rukávoch či menšie logo na hrudi.

Vrchná vrstva

Vetrovka je vždy poslednou vrstvou, ktorú si na seba oblečiete. Práve preto je dôležité, aby bola ľahká a priedušná, ale zároveň aby dokázala vaše telo ochrániť pred vetrom či inými poveternostnými podmienkami. Mnohé z adidas vetroviek sú odolné aj voči dažďu a hodia sa do chladného prostredia, napríklad na bežky. Veľmi obľúbenou vlastnosťou je aj kompaktnosť vetroviek. Množstvo modelov sa dokáže veľmi rýchlo a prakticky zbaliť do jedného z vreciek bundy. Vďaka tomu sa z nich stávajú jednoducho skladovateľné a prenosné kúsky, ktoré v prípade, že je von príjemne, zavesíte na batoh alebo ľahko vezmete so sebou. Ak to práve potrebujete, vetrovku viete rýchlo rozložiť a obliecť si ju. Vďaka materiálom použitým k výrobe vetroviek sa nemusíte obávať nepekného skrčenia.

Športové aj unikátne edície

Medzi veľmi obľúbené športové edície patrí napríklad bunda Agravic Shield, ktorá má všestranné využitie. Mnoho ďalších modelov je vyrobených a navrhnutých iba pre jeden šport, takže ich oceníte, ak sa špecializujete na konkrétnu športovú disciplínu. Patria sem napríklad ikonické vetrovky s prvkami obľúbených futbalových družstiev.

Veľkej obľube sa tešia aj farebné edície vetroviek Originals. Okrem limitovaných kúskov, dizajnovaných Pharrellom Williamsom a doslova sršiacich farbami, sú adidas vetrovky dostupné napríklad aj v edícii Marvel. Toto skvelé dizajnové spojenie funkčného oblečenia a obľúbených komiksov nájdete medzi vetrovkami určenými na tréning. Vaše deti vďaka tomu môžu trénovať v krásnom a kvalitnom oblečení s motívom ich obľúbeného komiksového hrdinu Spider-Mana.