alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Biele tričká

 
[333]
1 / 7
Strana:z 7

Pretože šatník je kompletný, len ak v ňom je aspoň jedno biele tričko

Biele tričko, to je absolútna a večná módna stálica, ktorá nikdy neomrzí. Spopularizovaná veľkými hereckými ikonami minulosti je dnes tento univerzálny kúsok šatníka skvelou voľbou, bez ohľadu na to, aký štýl preferuješ. Biele tričko totiž napasuješ naozaj k akémukoľvek outfitu. Či už si športovcom, ktorý hľadá pohodlie športových nohavíc, alebo hľadáš niečo, čo oblečieš k elegantným nohaviciam či hodíš pod sako. Bielych tričiek jednoducho nikdy nie je dosť a nikdy neprestanú byť trendy.

Biele tričko s naším rukopisom

Nie je však biele tričko ako biele tričko. Ako každý produkt adidas, aj naše biele tričká majú svoj špecifický rukopis, najčastejšie ikonický 3-Stripes dizajn alebo nezameniteľné Trefoil logo. V našej ponuke tričiek toho ale nájdeš oveľa viac a pre všetky druhy aktivít – či už hľadáš tričko na šport, alebo také, ktorým podporíš svoj obľúbený futbalový tím, niečo jednoduchšie do práce, alebo niečo extravagantnejšie, v čom budeš v uliciach neprehliadnuteľný.

Materiály, ktoré ťa udržia v pohode

Pri každom tričku si dávame záležať na tom, aby sa v ňom jeho nositeľ cítil dobre – aj po stránke dizajnu, aj po stránke použitých technológií. Naše tričká na beh, futbal, basketbal, tenis a ďalšie športy sú z materiálov, ktoré počas tvojich výkonov efektívne odvádzajú pot aj v horúcom počasí. Vďaka elasticite ťa neobmedzia v pohybe, čím ti dovolia sa sústrediť len na to podstatné. Naše módne ladené tričká s ikonickými dizajnovými prvkami ako 3-Stripes, Trefoil, R.Y.V. či Pride Trefoil sú zase vyrobené z džerseja - 100 % bavlny, takže sú prirodzene priedušné a príjemné na nosenie. Mnohé naše tričká sú vyrobené z recyklovaných materiálov, čím pomáhame znižovať uhlíkovú stopu. Na planéte nám záleží, preto sa snažíme tvoriť čo najzodpovednejšie. Zároveň sme súčasťou iniciatívy Better Cotton Initiative, prostredníctvom ktorej sa snažíme prispieť k ekologickejšiemu pestovaniu bavlny.