alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tielka a topy

 
[213]
1 / 5
Strana:z 5

Ultravzdušné tielka a topy na každodennú dávku pohybu

Len so správnym oblečením môžeš začať prekonávať svoje hranice. Každá aktivita, ktorú vykonávaš, sa dá robiť ešte lepšie. Preto máme pre teba v adidas široký výber tielok a topov. Špeciálne materiály a rôzne typy strihov ti zabezpečia komfort, a tak sa budeš môcť sústrediť naplno. Pri športe určite oceníš elastické adidas topy, ktoré ťa nebudú obmedzovať v žiadnom pohybe. A navyše ti vďaka svojmu materiálu budú chladiť pokožku aj pri extrémnych výkonoch. Ležérne adidas tielka zas môžeš využiť vo svojom voľnom čase. Budú tvojim ideálnym spoločníkom, nech sa rozhodneš pre akúkoľvek činnosť.

Výnimočné topy pre všetky športy

Vôbec nezáleží na tom, čomu sa najradšej venuješ. Pre každý šport nájdeš v našej adidas ponuke tielka a topy, ktoré ti pomôžu pri dosahovaní skvelých výsledkov. Na svoje si u nás prídu všetci vyznávači aktívneho štýlu života. Topy vyrábame z ľahkých a vzdušných materiálov a dávame si záležať na tom, aby boli funkčné. Samozrejmosťou je aj zachovanie tepelnej pohody a odvádzanie vlhkosti. V adidas ti ponúkame rôzne strihy, lebo vieme, že každý uprednostňuje niečo iné. Môžeš si tak vybrať z klasických rovných strihov tielok a tričiek. No rovnako nájdeš v ponuke aj tie širšie, aby bol každý tvoj pohyb bez obmedzenia. Počas chladnejších dní určite využiješ topy, ktoré majú predĺženú zadnú časť. Tie ti vždy poskytnú skvelú ochranu chrbta. Na všetkých tielkach a topoch nechýba ani logo adidas. To je vždy dômyselne umiestnené tak, aby podčiarklo celkový športový outfit.

Na materiáloch záleží

Nám v adidas určite áno. Preto máme pre teba aj tielka a topy vyrábané naozaj špeciálne. Pri ich výrobe používame priadzu PrimeBlue. Tá obsahuje materiál Parley Ocean Plastic®, ktorý získavame z recyklovaného plastu zozbieraného na plážach. Tak aj ty môžeš s nami prispieť k ochrane nášho životného prostredia. A to všetko ruka v ruke so štýlom a jedinečnosťou.