alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Barricade

 
[12]

Tenisové jednotky

Tieto topánky boli navrhnuté špeciálne na tenis. Ich úlohou je udržať vás na kurte v pohodlí a zároveň vám majú pomôcť získať počas hry prevahu. Vystúpte na kurt ako profesionál s maximálnou oporou vyrobenou špeciálne pre tenis. Rad adidas Barricade je unikátny tenisový model s tlmiacimi vlastnosťami a futuristickým dizajnom. Vďaka nemu upútate ihneď na prvý pohľad a strhnete na seba oči všetkých priaznivcov. Oporná časť na bočnej strane topánok je krásne doplnená o ikonické 3-Stripes logo.

Priedušný materiál vám príjemne obopne chodidlo a aj počas zápasov vám poskytne vysoký komfort. Keďže medzipodošva je vyrobená z odolného materiálu, nielenže veľmi dobre utlmí nárazy a tvrdé došľapy, ale zároveň má aj dlhú životnosť, ktorej dopomáha aj mimoriadne odolná guma. Materiál Adiprene, ktorý je súčasťou podrážky, veľmi dobre tlmí aj tvrdé došľapy v prednej časti topánky a poskytuje tiež lepší odraz pri prudkých výpadoch.

adidas Barricade sú skrátka výbornou voľbou pre všetkých tenistov a tenistky, ktoré chcú ukázať svoj jedinečný štýl hry a hľadajú pritom potrebnú stabilitu. Technológia Adiprene používa na zníženie zaťaženia päty pri došľapoch dodatočný tlmiaci materiál. Ten sa počas fázy došľapu deformuje, čím pohlcuje veľkú časť energie a vďaka svojim elastickým vlastnostiam podporuje váš odraz od povrchu. Aj to je dôvod, prečo sa tento materiál používa iba v prednej časti topánky. Prakticky platí, že čím viac energie do neho vložíte, tým viac sa vám jej vráti. Preto tento materiál obľubujú najmä tí, ktorí potrebujú pri tenisových zápasoch robiť náhle výpady a dynamika pri odrazoch je pre nich veľmi dôležitá. Ďalšou z výhod tenisiek je ich veľká trvácnosť. Hoci materiál EVA disponuje dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou, pri teniskách adidas Barricade to nestačilo. adidas preto využil práve technológiu Adiprene, vďaka čomu sa životnosť podrážky a jej vlastností ešte viacnásobne predĺžila. Teraz je to už len na vás. Zažiarte na tenisovom kurte a ukážte všetkým, čo vo vás je, s teniskami Barricade!