Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Bez šnúrok

(produkty 154)
1 / 4
Strana:z 4

Zabudnite na šnúrky, odviažte sa!

Bez šnúrok život nie je taký zamotaný. Vyberte si svoje obľúbené topánky vo verzii adidas Laceless. Obľúbené topánky, dizajny a športová obuv naberá bez šnúrok úplne nový rozmer. Okrem času, ktorý získate vďaka rýchlemu našuchovaciemu dizajnu, si vytvoríte aj úplne iný pohľad na svoje topánky. Razom sa stanú akoby väčšou súčasťou vášho tela a bez jazyka prirodzene prejdú od špičky po členok. V prípade kopačiek získate užší kontakt s loptou, pri iných teniskách zasa nadobudnete pocit, akoby ste vôbec nemali topánky.

Veľké množstvo modelov

Obrovské množstvo športových topánok dostalo odobratím šnúrok novú perspektívu. Bez šnúrok sú dostupné napríklad kopačky X, Nemezis, Predator, Copa, a to dokonca aj vo verzii na umelú trávu. Svoje obľúbené turfy si teda môžete pokojne skúsiť aj bez šnúrok. Medzi unikáty patria aj adidas Laceless Ultraboost. Pre náročných sú k dispozícii aj rôzne unikátne kúsky bez šnúrok. Medzi ne určite patria aj tenisky Predator Zidane/Beckham Trainers. Tieto tenisky vznikli preto, aby vzdali hold futbalovej dominancii. Na nohe sa pohodlne držia vďaka príjemnému textilnému úpletu.

Ultraboost Laceless

Tenisky Ultraboost bez šnúrok sú unikátne hybridné topánky, ktoré spájajú dizajn obľúbených futbalových kopačiek bez šnúrok a najlepších bežeckých topánok, aké adidas kedy vyrobil. O to, aby dobre držali na nohe, sa stará spevňujúci zvršok vyrobený z priliehavého textilného úpletu. Ten sa dokáže prispôsobiť tvaru chodidla tak, že dokonale drží topánku na nohe a šnúrky už nie sú viac potrebné. Vďaka 100 %-ne boostovej podrážke tlmia viac než akékoľvek iné topánky. Boost dokáže energiu vrátiť o 20 % lepšie ako ktorékoľvek iné tlmiace materiály. K tomu ešte pridáva neuveriteľný pocit pohodlia a komfortu, či už tieto topánky využívate pri behu, alebo na obyčajnej prechádzke. Priehlavok Ultraboostok bez šnúrok nemá žiadne prehyby či hrany, vďaka čomu dokáže pohodlne zapasovať na vašu nohu. Vaše pohodlie umocní aj technológia Fitcounter. Tá sa postará o to, aby sa vaša achillova päta pohybovala optimálne, a to tak, že znižuje jej namáhanie a pomáha predísť nepríjemným úrazom či presileniu.