alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Biele nohavice

 
[19]

Žiadne dilemy, žiadne stresy - športové biele nohavice pre každú príležitosť

Chystáš sa tréning alebo len chillovať? Sústreď sa len na to, na čom ti záleží. Ak máš v šatníku biele nohavice od adidas, neriešiš dilemy, ani kompromisy. Pohodlný strih nohavíc ťa podporí pri podávaní maximálneho výkonu na ihrisku, vo fitku, aj na greene. Priedušný rýchloschnúci materiál ti zabezpečí potrebnú podporu pri dosahovaní ďalšej méty. Nemáš chuť nič riešiť, nechceš sa stresovať. S nohavicami od adidas sa hodíš do celodennej pohody a uvidíš, čo deň prinesie. Nezáleží na tom, či sa plány menia, biele nohavice ťa neobmedzujú. Žiadne dilemy, žiadne stresy.

Ikonický dizajn preverený časom

Bez ohľadu na to, či máš náladu na viac retro či niečo moderné, športový alebo viac streetový štýl, biele nohavice podporia tvoje sebavyjadrenie a outfit pri každej voľbe. Aj preto sú dnes ikonami. Inšpirované dizajnom 90. rokov, preverené trendsettermi, to sú nohavice kombinujúce tradíciu a autentickosť, starostlivo prepracované do pokročilých funkčných modelov pre tretie tisícročie. S bielymi nohavicami zostáva tvoj šatník nadčasový. Beh, tanec, zápas, gauč, ty určuješ priority, nohavice sa starajú o tvoje pohodlie. Ľahká pohodlná plátnová väzba či jemné bavlnené francúzske froté sú materiály, ktoré nenechávajú priestor na kompromisy. Tvoj komfort a flexibilita sú ich poslaním.

Hrdo a bez výčitiek

Biele adidas nohavice v sebe snúbia štýlovosť a praktickosť. A my pri nich tiež nerobíme kompromisy. Na budúcnosti našej planéty nám záleží rovnako ako tebe. Ochrane životného prostredia a šetrenie prírodných zdrojov je spolu s módou súčasťou nášho poslania. Preto nohavice vyrábame z recyklovaných materiálov a plastov vylovených z oceánov. Aj keď sú nohavice biele, ich pôvod je zelený. Aj vďaka nim môžeš vyjadriť svoj postoj k ekologickej integrite a pridať sa k hnutiu k záchrany našej planéty. Tieto nohavice môžeš nosiť hrdo a bez výčitiek, pretože nadčasový dizajn a všestranné využitie sú výsledkom udržateľnej módy.