alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Čelenky a šilty

 
[23]
Tenisová čelenka Tennis AEROREADY
Tenisová čelenka Tennis AEROREADY
Šilt AEROREADY
Čelenka Terrex
Čelenka Terrex Graphic
Čelenka Terrex
Tenisová čelenka Tennis AEROREADY
Šilt AEROREADY
Čelenka Terrex
Čelenka Terrex COLD.RDY Merino
Čelenka Terrex Graphic
Šilt Golf Tour
Šilt AEROREADY Runner
Tenisová čelenka
Šilt Golf Tour
Tenisová čelenka
Tenisová čelenka Tennis AEROREADY
Čelenka adidas by Stella McCartney

Čelenky a šilty na kurt aj green

Poznáš to. Sústreďuješ sa na odpal, no do očí ti svieti ostré letné slnko, alebo na kurte riešiš pot stekajúci do tváre. S čelenkami a šiltami už nemusíš prižmurovať oči, ani sa zbytočne potiť na tréningu. Čelenky a šilty adidas sú vyrobené z prvotriednych materiálov, vďaka ktorým perfektne sedia na hlave a poskytujú dokonalú ochranu a komfort. Zmes elastických absorpčných materiálov použitých na výrobu čeleniek fantasticky odvádza pot od pokožky a dizajn zabezpečuje optimálne pohodlie. Inovatívny absorpčný materiál AEROREADY spoľahlivo odvádza vlhkosť, takže si vychutnáš príjemný pocit sucha aj počas intenzívneho tréningu. Niektoré modely sú vyrobené z materiálu, ktorý šetrí zdroje a recykluje plastový odpad. Čelenky a šilty adidas - spoľahlivá a atraktívna ochrana pred slnkom!

Zažiar na antuke v čelenke adidas

Intenzívne tenisové súboje si vyžadujú stopercentné sústredenie. Nenechaj sa ničím vyviesť z miery a vybehni na kurt v pohodlnej čelenke, ktorá spoľahlivo absorbuje pot. Perfektne sedí na hlave, netlačí a podrží ťa aj v najhorúcejšom počasí. Outdoorové aktivity si v lete užiješ ešte viac so šiltom do slnečných dní, ktorý úžasne odvádza vlhkosť. Elastický štít s integrovanou ochranou proti UV žiareniu s UPF 50+ vďaka prispôsobiteľnému pásiku sadne na každú hlavu. Potná páska odvádza vlhkosť a popruh zo vzdušnej sieťoviny schladí hlavu pri behu aj pri náročnom tréningu na štadióne.

Na golfe bez obáv z ostrého slnka

Na greene sa v teplých letných dňoch ochrániš s odolným golfovým šiltom z ripstopu. Prispôsobiteľný pásik so suchým zipsom kedykoľvek jednoducho "prelepíš" podľa veľkosti hlavy a ohnutý štít ti nebude brániť vo výhľade, no zaručene zatieni prudké slnko. Pri mnohých outdoroových športoch sa šilty osvedčili viac ako slnečné okuliare. Priedušné materiály umožnia prúdenie vzduchu a rôzne ohnutia štítov ti dajú možnosť zvoliť si čo najoptimálnejší model na akúkoľvek aktivitu. Čelenky a šilty adidas totiž oceníš nielen pri športe, ale aj na prechádzke či pri práci v záhrade. Uži si slnečné lúče bezpečne a bezstarostne s čelenkami a šiltami adidas!