Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Čelenky a šilty

(produkty 20)

Čelenky a šilty

Čelenky a šilty sú pre niekoho bežnou súčasťou života a nijak ho neovplyvňujú, u niekoho však tieto doplnky dokážu významne ovplyvniť jeho športový výkon. Napríklad dobrá čelenka musí rýchlo odviesť pot preč z pokožky a nemôže mu dovoliť dostať sa do očí. Šilt zasa nemôže tlačiť a nemal by mať nepríjemne pevnú konštrukciu, ktorá nie je poddajná. Páska oddeľujúca konštrukciu od pokožky by mala byť taktiež príjemná na dotyk a okrem toho musí odvádzať vlhkosť od pokožky. Dôležitou podmienkou je aj ochrana proti UV žiareniu. Táto integrácia by mala byť súčasťou každého kvalitnejšieho šiltu.

Terrex a adidas

Spolupráca s Terrex priniesla edíciu jedinečných produktov rôznych druhov. Výnimkou nie sú ani čelenky. Terrex Trial je ľahká čelenka, ktorá je schopná výborne zahriať aj pri extrémne nízkych teplotách. Či už sa venujete behu, turistike, alebo zimným športom ako sú bežkovanie a lyžovanie, čelenka Terrex Trial sa dokonale hodí na všetky outdoorové športy. Okrem toho, že má vynikajúce izolačné vlastnosti, bol na jej výrobu použitý aj extrémne ľahký materiál so schopnosťou odvádzať pot od pokožky.

Všetky čelenky a šilty od adidas sú navrhované tak, aby dokázali splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky a podporili tým výkony športovcov. Čelenky majú celoelastickú konštrukciu, na ktorú sa často využíva napríklad džersej. Úplným základom čeleniek adidas sú úzke čelenky v trojbalení. Tieto čelenky sú univerzálne a perfektne vám sadnú. Ďalšie variácie predstavujú napríklad čelenky vyrábané pre tenistov a tenistky. Ide o širšie čelenky vyrobené zo zmesi elastických materiálov s absorpčnou schopnosťou. K tenisovým čelenkám patria aj kúsky s technológiou Climalite. Jedná sa o takzvanú potnú pásku, ktorú si môžete utiahnuť podľa vlastnej potreby. Šilty nájdete aj v dizajnových edíciách od Stelly McCartney, sú mäkké a dobre padnú na rôzne tvary hlavy. Je už len na vás, či využijete čelenky a šilty adidas, ktoré vám pomôžu vyhrávať zápasy alebo dokonale doplnia vašu tréningovú výbavu.