alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Červená mikiny

 
[12]

Vystúp z davu v červenej mikine adidas

Všetkých nás spoločne definuje túžba niekam patriť, no zároveň chceme byť niečim výnimoční a originálni, či už prostredníctvom vlastných názorov, životného štýlu alebo dosiahnutých úspechov. Veľakrát vďaka oblečeniu komunikujeme aj bez slov. Výber jednotlivej farby napríklad môže definovať našu aktuálnu náladu a svojim osobným štýlom zase chceme dať najavo, kým sme. Červená farba je farbou plnou ohnivej emócie, vášne, lásky. Je to farba, ktorá každému udrie hneď do očí. Čo takto vyjadriť ňou tvoju lásku k športu, zdravú dravosť či motiváciu byť odlišným a niekam to úspešne dotiahnuť? adidas prichádza na scénu s unikátnou ponukou červených mikín s jediným odkazom – aby si vystúpil z davu! Staň sa jedinečným v červenej mikine rôzneho strihu, moderného dizajnu s kultovými prvkami značky; s úžasnými funkčnými vlastnosťami a s nekonečným pohodlím. Stačí si už len vybrať tú svoju - všetko ostatné spraví ona za teba!

Červené mikiny adidas, ktoré ťa nikdy nezastavia

Hoci červená mnohokrát evokuje tiež symbol zákazov, tvojmu výkonu stopku rozhodne nedá. Ba priam naopak - máš v nej dovolené ukázať všetko, čo je v tebe. Vďaka pevnej konštrukcii a príjemnému materiálu v nej vydržíš športovať celý deň a bez obmedzení. Navyše hreje, takže počas chladných dní sa nemusíš báť, že by si prechladol. Pre extra dávku krytia si vyber modely s voľnejším strihom, ktoré sú ideálne na pohodlné vrstvenie oblečenia. Nezastaví ťa ani striedajúce sa prudké slnko s dažďom, pretože červené mikiny adidas sú vyrobené z materiálu, ktorý veľmi ľahko odvádza pot od tvojej pokožky a zároveň ťa udrží v suchu za každých podmienok. Určite oceníš aj praktickú kapucňu, ktorá ti poskytne zaručenú izoláciu od nepríjemného hluku, neželaných pohľadov ľudí či silného vetra. Ak potrebuješ mať svoje osobné veci stále pri sebe aj počas športu, určite uvítaš bočné vrecká so zipsom. Či už poctivo trénuješ alebo sa len potuluješ mestom, červená mikina adidas ti dodá skrátka všetko, čo potrebuješ. Si pripravený?