alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Čierne sandále

 
[32]
Šľapky Adilette Comfort
Šľapky Adilette Comfort
Šľapky Adilette Comfort
Šľapky Adilette Aqua
Šľapky Adilette Comfort
Šľapky adidas Adilette Comfort x LEGO®
Šľapky Adilette Comfort
Šľapky Adilette Comfort
Sandále Altaventure Sport Swim
Šľapky Adilette Comfort Adjustable
Šľapky Adilette TND
Sandále Captain Toey 2.0
Sandále Terrex Sumra
Sandále adidas x LEGO® Captain Toey
Sandále Adilette
Šľapky Adilette TND
Šľapky Adilette Comfort
Šľapky adidas Adilette Comfort x LEGO®
Šľapky adidas Adilette Comfort x LEGO®
Šľapky Adilette Shower
Sandále Altaventure Sport Swim
Sandále Altaswim
Sandále Cyprex Ultra II
Sandále Cyprex Ultra II
Sandále Closed-Toe Summer Water
Sandále Terrex Sumra
Sandále Terrex Cyprex Ultra II DLX

Čierne sandále ako legendy v letnom šate

Sandále sú povinným kúskom každého šatníka, špeciálne, ak ich farba je čierna. Niektorým sa táto obuv síce spája vyslovene s dovolenkou a piesočnatou plážou, ale nikto nepovedal, že si ich nemôžeš užívať aj na bežné nosenie do mesta, do školy alebo do práce. A platí to dvojnásobne, ak sú tie sandále ešte fakt pekný kúsok. Čierne sandále majú rôzne podoby, takže v prvom rade je na tebe, čo presne ulahodí tvojmu oku a štýlu. adidas čierne sandále sú často inšpirované našimi vlastnými kúskami. Vieme, že sa mnohé naše tenisky tešia veľkej obľube, preto sme sa rozhodli priniesť z nich čosi aj do sandálového sveta. Navrhli sme niečo, čo dôverne poznáš, akurát v letnej verzii.

Praktické, príjemné a pohodlné. Také sú adidas sandále.

Záleží nám, aby sa tvoja noha cítila ako na vankúšikoch, preto navrhujeme sandále tak, aby sa v nich noha cítila čo najpohodlnejšie. Aj samotné zapínanie nechceme komplikovať ako dospelým, tak ani deťom – z toho dôvodu u nás nájdeš čierne sandále so suchým zipsom. Takže pohodlnosť nadovšetko!

Sandále si môžeš nosiť, ako sa ti zapáči

Výhodou sandálov je, že sedia k hocičomu. Môžeš si ich dať k plavkám či krátkym nohaviciam, ak budú panovať veľké horúčavy. Ale rovnako sedia aj k džínsom, teplákovým nohaviciam a kto sa odváži, tak aj k elegantnejším kúskom. Neboj sa ich zároveň kombinovať s výraznejším oblečením. Ak si v tomto opatrnejší, najprv si vyber jednoduché, jednofarebné oblečenie, ale postupne začni pridávať na extravagancii. Budeš sa čudovať, čo za outfit dokážeš vytvoriť, hoci tvojim sandálom dominuje jednoduchá čierna. Na dizajne čiernych sandálov sme si fakt dali záležať, aby ti slúžili a boli pre teba univerzálnym spoločníkom. Mimochodom, hovorí sa, že do čiernych sandálov a ani žiadnych iných by si si nemal dávať ponožky. Väčšina ľudí to asi potvrdí, ale my si myslím, že ty si ten, kto ich bude nosiť. Takže ak si tím ponožky, pokojne v tom pokračuj.