alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

CLIMALITE

 
[2426]

Pot nemá šancu

Teplom, ktoré vzniká pri športovaní, sa už nemusíte trápiť, pretože adidas Climalite sa o vás postará. Táto technológia vznikla, aby zabezpečila dokonalú reguláciu vlhkosti a odvádzala pot, ktorý vaše telo vylučuje počas fyzickej záťaže. Jeho štruktúra pozostáva zo stopercentne syntetických vlákien s funkčnými vlastnosťami. Funguje to tak, že vznikajúca vlhkosť sa naviaže na tieto textilné vlákna a je odvádzaná z tela preč. Takto sa váš pot dostáva od vašej pokožky až na vonkajšiu stranu odevu a jednoducho sa odparí. Vaše telo vďaka tomu zostáva v suchu aj pri vyššom fyzickom vypätí.

Široké zameranie

Dnes už technológia adidas Climalite presiahla svoj funkčný význam a objavuje sa naprieč celou produktovou líniou adidas, a to doslova od hlavy až po päty. Od čapíc a nákrčníkov, cez tričká a dresy, až po ponožky a obuv, ktoré vám poskytujú pohodlie, či už ste na ihrisku, alebo mimo neho, či už vo fitnes centre, alebo na bežeckej dráhe či poľnej ceste. Toto oblečenie sa uplatní pri rôznych druhoch športov, akými sú napríklad futbal, basketbal, beh, zimné športy a mnoho ďalších, pri ktorých dozaista oceníte pocit sucha a pohodlia. Z novej kolekcie si môžete vybrať trebárs takú tenisovú čelenku, ktorá nedovolí potu, aby sa vám dostal do očí a takto ovplyvnil váš výkon, prípadne si môžete zvoliť taký športový dres, ktorý vás udrží v pohode.

Čo na záver?

adidas Climalite je jednou z osvedčených odevných technológií značky adidas. Patrí medzi najšikovnejšie a najvyspelejšie možnosti, ktoré vám adidas ponúka, aby ste získali potrebný komfort pri akejkoľvek pohybovej aktivite. Pri tréningoch či športových zápoleniach sa objavujú mnohé detaily, na ktoré sa treba zamerať, ale pot by nemal byť jednou z nich. Ak to so športom myslíte skutočne vážne, budete potrebovať poriadnu výbavu, čo táto technológia zaručuje. adidas Climalite sa skrátka postará o to, aby vás pot už vôbec neobťažoval.