Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

CLIMAPROOF

(produkty 117)
1 / 3
Strana:z 3

Zima, vietor a dážď nie sú problém

Climaproof je systém, ktorý vás ochráni pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi a pomôže optimalizovať teplotu vášho tela. Funguje ako ľahká bariéra, ktorá zamedzuje prenikaniu dažďa alebo mokrého snehu, prípadne prudkého vetra, ale súčasne umožňuje prestup tepla a odparovaného potu von od pokožky. Vďaka tejto membráne sa už nemusíte obávať žiadnej poveternostnej a studenej nepohody. V teple zostanete za každých okolností a nemusíte mať pritom strach ani z vetra prúdiaceho okolo tela či prílišného potenia, pretože systém je navrhnutý tak, aby dokázal odpariť čím viac potu. Systém Climaproof je navyše upravený priedušne, takže umožní vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky a preto ľahšie odvádza teplo a odparuje pot. Climaproof sa postará o to, aby ste sa za každých okolností mohli maximálne sústrediť na svoj výkon.

Špecializácia

Technológia adidas Climaproof je trojstupňový systém, určený na ochranu pred vetrom a vodou. Climaproof Wind je najvzdušnejší a poskytne vám ľahký stupeň ochrany. Je nastavený pre častý pohyb. Hodí sa najmä pre popoludňajší beh vo vlhkých a chladných podmienkach. Udržuje teplo blokovaním vetra a dovoľuje maximálnemu množstvu potu unikať z pokožky. Climaproof Rain umožňuje pohyb v neľútostných podmienkach, napríklad pri vytrvalejšom daždi, pretože zabraňuje prenikaniu vody, ale zároveň zaručuje vysokú priedušnosť. Toto oblečenie je vhodné pre pomalý dlhý beh v chlade a daždi, ale hodí sa aj na denné túry. Climaproof Storm odevy sú určené do drsných klimatických podmienok. Toto oblečenie môžete oceniť pri rôznych denných výletoch v ťažkom daždi, vetre či snehu.

Buďte pripravení

adidas Climaproof je k dispozícii v rade produktov vrátane golfových búnd, čapíc, topánok a batohov. Ak máte v pláne outdoorové aktivity v zime, budete chcieť pridať adidas Climaproof do svojho zoznamu základnej výbavy. Pripravte sa na extrém! Či už sa pohybujete v prudkom vetre, alebo v silnej snehovej búrke, adidas Climaproof je navrhnutý tak, aby vysoko odolal aj tým najťažším výzvam. Porazte s ním živly!