alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Doplnky · Plávanie

 
[39]
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ADIDAS SH3.RO. PLÁVAJ PODĽA SEBA.

Si unikátna. Tvoje plavky by mali byť tiež. Preto sme vytvorili plaveckú kolekciu adidas SH3.ro, ktorá je plná kúskov s pôvabným dizajnom, neporovnateľným pohodlím a prispôsobiteľnými ramienkami, vďaka ktorým ti všetky modely perfektne sadnú.

„Som silná taká, aká som, nech už vyzerám akokoľvek.“

Jada Sezer

Plavecké doplnky

Plavecké doplnky od adidas výborne doladia plavecké oblečenie od adidas. Súčasťou rady sú okuliare, čiapky, dosky, piškóty a ručné pádla, ktoré skvele doplnia tvoj tréning a vylepšia techniku plávania. Vďaka osuškám a županom budeš mať všetko, čo potrebuješ pred plávaním, počas neho a po ňom.