alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Forum

 
[48]
Uži si deň naplno s Forum sneakers, ktoré so svojim ikonickým lookom ti budú kryť chrbát. Ich zvýšená platforma a klasická jednofarebnosť sú jedny z mnoho prvkov, ktoré ich robia tak osobitými.

Forum su módnym pilierom celosvetovo

Prezri si katalóg adidas a spoznaj pravú tvár svojráznych Forum sneakers, ktoré majú bohaté adidas dedičstvo. V 80. rokoch sa Forum tenisky rýchlo dostali do sveta a kultúry, ktorých dizajn sa neustále inovuje. Naše tenisky majú minimalistický grafiku, avšak s ich výraznou vyššou platformou rýchlo upútajú pozornosť. Sú známe napríklad klasickými prvkami ako vyššia gumená vsadená podrážka, ale aj s novými prvkami ako členkové popruhy pre spevnenie chodidiel. Ani pri Forum sneakers sme nezabudli na náš boj voči plastovému odpadu, preto boli vyrobené z veľkého podielu recyklovaných materiálov, ako je napríklad recyklovaný polyester. Prezri si adidas tenisky, pri ktorých výrobe boli použité odrezky zo spotrebiteľského odpadu z domácností, čím sa znížilo využívanie nových materiálov.

Sebavyjadrenie na dosah s adidas Forum sneakers

Začni posúvať hranice nie len pri tvorení outfitov, ale aj pri ďalšej basketbalovej hre. Vstúp na ihrisko ako skutočný znalec a obuj si Forum tenisky s basketbalovým štýlom. S ich zvýšenou platformou môžeš loptu trafiť do koša s väčšou ľahkosťou a keďže je podrážka gumenná, tak sa odrazíš ako profík. Vyber si svoje adidas Forum tenisky s členkovým popruhom, čím sa počas pohybu máš zaistené maximálne pohodlie. Tvoj ďalší outfit určite potrebuje doladenie teniskami, keďže s nimi zladíš naozaj skoro všetko. Nenechaj si ujsť rôzne grafiky a dizajny, ktoré svojou výnimočnosťou zažiaria aj v tvojom šatníku.

Forum tenisky do slnečných dní na ihrisko

Tenisky Forum sú inkluzívne a nekladú medze na vek, preto si ich mladistvý vzľad môže užiť každá generácia. Kamkoľvek sa tvoje dni ponesú, tak s istotou sa ti bude kráčať ľahšie s komfrotnými a nestarnúcimi Forum teniskami. Nezabudni si poriadiť pre seba aspoň jeden pár tenisiek a pocíť maximálne osvieženie.