alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Hnedé čižmy a topánky

 
[56]
1 / 2
Strana:z 2

Hnedé topánky: tvoj verný spoločník na každú prechádzku

Už sa nemôžeš dočkať dlho plánovaného výletu do prírody, kde konečne zdoláš tú vysnívanú skalu, vychutnáš si zdravú únavu po úmornejších turistických chodníčkoch, dáš si do tela na obľúbenom bicykli alebo len tak ladne vykročíš do ruchu veľkomesta za kamarátmi? Hľadáš topánky, ktoré ťa nebudú obmedzovať počasím ani prostredím a ktoré ti poskytnú maximálne pohodlie? Hnedá obuv značky adidas ti ponúka hneď niekoľko variácii, či už ide o topánky vhodné na turistiku, cyklistiku, lezenie alebo sú to imidžovky na voľný čas. Stanú sa tvojim verným spoločníkom a budú tu s tebou pri zdolávaní aj tých najväčších prekážok, nielen v prírode.

S hnedou obuvou značky adidas ďalej zájdeš!

Počas prevetrania bicykla sa skvelo hodia adidas hnedé topánky určené na cyklistiku. Ich charakteristická priľnavá gumená podrážka ti zabezpečí, že sa tvoje nohy len tak ľahko nepohnú z pedálov. Navyše majú hnedé topánky adidas odolný responzívny zvršok s dobrou dávkou flexibility a pohodlný, ležérny dizajn. Topánky na lezenie zase využiješ na prírodných skalách ale aj na umelých stenách. Vďaka ich inovatívnej podrážke s vysokou priľnavosťou a s výnimočným záberom na zachytávanie sa o výstupky a hrany kameňov sa dostaneš naozaj vysoko. Vydaj sa na dlhú túru, spoznávaj krásy prírody a pohodlne si uži i strmšie cestičky. Turistická obuv ti poskytne komfort aj v neupravenom teréne ako sú nespevnené cesty, lesy a horské chodníky. Ich odolný syntetický zvršok ti spevní chodidlo a ich tlmenie pod pätou sa postará o celodenné pohodlie. Gumená podrážka je doplnená o výčnelky, čím má skvelý záber na akomkoľvek povrchu. Pri túlaní sa mestom sa ti zíde voľnočasová obuv, ktorá ponúka veľký výber od tých ľahučkých na teplé letné večery až po tie s mohutnejšou koženou vrstvou a odolnou  povrchovou úpravou do horšieho počasia. Nech tvoje kroky prinášajú veľa radosti a nezabudnuteľných zážitkov!