alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bežecké kraťasy

 
[109]
Bežecké kraťasy adidas sú štýlové kúsky, na ktoré sa môžeš spoľahnúť pri behu na dlhé či krátke trate. Na dráhe ti dodajúpocit sviežosti a udržia ťa v príjemnom suchu.
1 / 3
Strana:z 3

Bežecké kraťasy s pohodlnou priedušnou konštrukciou

Keď miluješ beh, určite vieš oceniť kvalitnú výbavu na tento šport. Bežecké kraťasy adidas sa zaručene stanú tvojim obľúbeným kúskom pri prekonávaní svojich cieľov na dráhe. Sú vyrobené z výnimočne kvalitných materiálov príjemných na dotyk a ich ľahká konštrukcia sa ti bude pohodlne nosiť aj pri dlhších tréningoch. Bežecké kraťasy adidas zároveň vyžarujú poriadnu dávku štýlu. Ich estetiku športového dizajnu skvelo dopĺňajú reflexné detaily a výrazné svetoznáme logo adidas a Trefoil. Farebných prevedení je hneď niekoľko. Veľa kúskov z kolekcie kraťasov na behanie adidas v sebe z veľkej časti obsahuje recyklované materiály. Ich výrobou tak prakticky podporujeme filozofiu udržateľnosti.

Kraťasy na behanie bezkonkurenčnej kvality

Štýlové a zároveň plne funkčné kúsky. To sú bežecké kraťasy adidas. Aby ti na tele držali čo najpevnejšie no zároveňťa zbytočne neomíňali, máš k dispozícií elastický pás so šnúrkou na stiahnutie. Pohodlná priedušná konštrukcia ti prinesiepocit sviežosti aj počas najintenzívnejšieho výkonu. Rovnako tak ťa absorpčný materiál bude spoľahlivo držať v suchu.. Reflexné prvky ťa zviditeľnia aj v tme. Nebudeš tak zbytočne riskovať zrážku s vozidlom či cyklistom ani keď ťa chytí chuť behať v noci po slabo osvetlených uliciach a cestách. Ako módne doplnky ich budeš vedieť použiť aj mimo samotný beh. Stačí ich zladiť s inými športovými kúskami a vytvoríš tak jedinečne akčný streetový outfit.

Funkčné kúsky, ktorých výroba šetrí životné prostredie

Doplň svoju bežeckú výbavu o skutočne kvalitné krátke nohavice na behanie. Príjemne látky na dotyk sú zároveň vyrobené z pevných odolných materiálov. Pri dobrej starostlivosti ich budeš môcť používať po dlhú dobu. Aby sa predišlo zbytočnému poškodeniu, neodporúčame kúsky bieliť či inak chemicky čistiť. Pri praní sa vyhýbaj pridávaniu aviváže a skôr použi iba jemný prací prášok. Všetky inštrukcie nájdeš v popise pri jednotlivých výrobkoch.