alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Čiapky na behanie

 
[17]
Vyskúšaj praktické funkčné bežecké čiapky adidas, ktoré sú plné nezameniteľného športového štýlu. Jemný ľahký materiál sa postará o tvoje pohodlie na bežeckej dráhe, ale bez problémov si ho vychutnáš aj mimo nej.

Prispôsobiteľné čiapky na behanie adidas z jemného materiálu

Vychutnaj si pri svojej športovej aktivite štýl a pohodlie, ktoré ti poskytnú čiapky na behanie adidas. Vyrobené z extra jemných priedušných materiálov sa ľahko nosia a sú tak vhodné aj na každodenné nosenie. Každá bežecká čiapka má v sebe nezameniteľnú dávku športového ducha. Čistý štýl adidas striedajú moderné verzie a farebné prevedenia, z ktorých jasne žiari láska k streetovej móde. Čiapky na behanie budú zaujímavým doplnkom tvojho outfitu.Viaceré modely sú vyrábané aj za pomoci vysokého percenta recyklovaných materiálov. Tým priamo podporujeme šetrnejší prístup k prírodným zdrojom a boj s nadbytočným znečistením našej planéty.

Bežecké čiapky vhodné aj na každodenné nosenie

To čo nájdeš v našej ponuke bežeckých čiapok adidas nie sú len štýlové, ale aj plne funkčné kúsky. Vonku pripeká a slnko žiari na plné obrátky, no ty si chceš ísť aj tak zabehať? Nie je problém. Čiapka na behanie adidas ti vďaka integrovanej ochrane pred UV žiarením spoľahlivo ochráni hlavu pred nepriaznivými účinkami silných lúčov. Prispôsobiteľným pásikom zapínania si bežecké čiapky adidas upravíš tak, aby ti na hlave sedela čo najpohodlnejšie. Slnko ťa nebude oslepovať a ani zbytočne unavovať tvoje oči. O to sa postará stredne ohnutý šilt. Polstrovaná potná páska udrží tvoju hlavu v príjemnom suchu aj pri náročných behoch.

Široký výber plný kvalitných kúskov

Ak hľadáš čiapku na behanie alebo zaujímavý doplnok outfitu plný športovej elegancie, určite si pozri náš široký výber plný kvalitných šiltoviek. Odolné látky sa postarajú, aby si ich pri správnej údržbe mohol nosiť čo najdlhšie. Aby čiapky zostali plne funkčné, odporúčame sa vyhnúť bieleniu a chemickému čisteniu celkovo. Taktiež väčšinu kúskov nie je vhodné žehliť či po praní sušiť v sušičke. Pozri si presné inštrukcie pri vybranom produkte.