adidas
Zadarmo dodanie viac ako € 50*
Bezplatné vrátenie tovaru do 30 dní

Bežecká Obuv

(400 produkty)
  • Cena (nízka až vysoká)
  • Od najnovších
  • Najpredávanejšie
  • Cena (vysoká až nízka)
  • Najobľúbenejšie
1 / 9
Strana:z 9

Bežecká obuv

Beh je pravdepodobne najcistejšou a najuniverzálnejšou formou cvicenia. Nezáleží na tom, ci sútažíš profesionálne na trati, alebo sa pripravuješ na maratón ci beh na 5000 m, alebo behávaš v parku – beh je prístupný každému. Bežecká obuv je tým najdôležitejším vybavením, aké potrebuješ. Prvým krokom k dosiahnutiu tvojich cielov je výber co najlepšej obuvi pre tvoje chodidlá, výkon a celkový zážitok. Každý typ behu – závodný, trailový ci cestný, si vyžaduje špecifický dizajn obuvi. Rovnako ako sa od seba líšia rôzne typy terénov, štýlov a tvary chodidiel. Bez ohladu na to, ako beháš, aké máš tempo a štýl, adidas má pre teba správnu bežeckú obuv.

Výber najvhodnejších bežeckých topánok

Bez ohladu na prostredie, v akom behávaš, tvoja bežecká obuv by mala byt pohodlná a mala by ti poskytovat potrebnú ochranu a podporu. Mnohí z nás striedajú rôzne typy behu. Niekedy nás zláka ulica a cestný beh; inokedy lámeme rýchlostné rekordy na trati a obcas sa vydáme mimo ciest za trailovým behom a objavovaním nových miest. Dôležitým východiskovým bodom je výber správnej bežeckej obuvi adidas.

Cestný beh

Beh na otvorenej ceste pod holým nebom skvelo osvieži nielen telo, ale aj mysel. Vdaka hladkým, rovným povrchom, ktoré sa tiahnu na míle daleko, je cestný beh mimoriadne oblúbený. Cestná bežecká obuv adidas ti pri prekonávaní vzdialeností poskytne optimálnu podporu a potrebnú prilnavost v každom pocasí.

Závodný beh

Pri závodnom behu je rýchlost tvojou najlepšou priatelkou. Závodné bežecké topánky adidas sme navrhli tak, aby ti ju pomohli zvýšit. Tiež ti pomôžu spoznat tvoje hranice a prekonat ich. Vdaka nim budeš behat rýchlejšie, zdatnejšie, viac a s väcším odhodlaním. Zároven ta po celý cas budú chránit pred zraneniami.

Trailový beh

Vydaj sa do neznámych koncín a preskúmaj neobjavené miesta v trailovej bežeckej obuvi adidas. Zaži pocit dokonalej slobody vdaka jedinecným vlastnostiam tejto obuvi: prilnavost v každom teréne, optimálna podpora a vodoodolné zvršky. Strmé svahy, nerovný povrch, klzký terén, ba dokonca ani vodné toky nie sú pre túto trailovú bežeckú obuv žiadnou prekážkou.

Beh na bežeckom páse

Nechaj beh pracovat za teba. Bežecký pás je vhodnou volbou, pokial nemáš dostatok casu alebo ti pocasie prekazí tvoje plány zabehat si vonku. Obuv adidas na bežecký pás sa dokonale prispôsobí tvojmu tempu.

Tvoja dokonalá bežecká obuv

Nech už došlapuješ akýmkolvek spôsobom, tvoj krok je jedinecný. Je velmi dôležité poznat vlastný bežecký štýl. Vdaka tomu si vyberieš správne bežecké topánky.

Skúsenost nadovšetko

Skúsenost hrá velmi dôležitú úlohu pri výbere bežeckých topánok. Pokial chceš, aby tvoje behanie malo naozaj zmysel, vždy si vyberaj pohodlné tenisky, ktoré majú potrebnú podporu. V ponuke adidas nájdeš aj obuv, ktorá je urcená špeciálne pre zaciatocníkov.