alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Bežecké topánky

 
[803]
Cena
€ 21 - € 250
21250

Bežecké topánky pre pohodlie a štýlový vzhľad

Beh sa v posledných pár rokoch stal doslova fenoménom. Behá každý, kto môže. Muži, ženy, deti, starší ľudia. Organizujú sa charitatívne behy, maratóny, kratšie pre ženy či deti, behy v horskom prostredí či cez mosty veľkých miest. Behá sa cez celé krajiny a všade na svete. Beh je považovaný nielen za skvelý šport, ale aj úžasný psychický oddych od každodenných starostí a stresov. Kvalitný beh sa nezaobíde bez kvalitnej bežeckej obuvi. adidas má pre vás riešenie. Obrovský výber krásnej bežeckej obuvi pre mužov aj ženy. 

Pokrokové technológie neobišli ani dámske bežecké topánky adidas

Mnohí ľudia to už pri behu zažili. Bolesť kolien. Jedna z najčastejších bolestí, ktoré postihnú asi každého, kto kedy behal alebo to aspoň skúsil. Ako si pomôcť? V prvom rade treba dbať na kvalitnú obuv. V ideálnom prípade takú, ktorá je špeciálne určená a vyrobená na tento účel, teda ideálne kvalitnú, mäkkú bežeckú obuv. Hlavne, ak to s tým behom myslíte skutočne vážne. Našťastie adidas ponúka mega štýlovú špeciálnu bežeckú obuv, ktorá vám ten beh nielen spríjemní a uľahčí, ale ešte budete pritom vyzerať aj prudko trendy. Bežecké topánky od adidasu sú mäkké, pohodlné, ľahké a nielen to. Napríklad taká rada Ultraboost sa vyznačuje priliehavým materiálom, ktorý zabezpečuje pevnosť chodidla v topánke. Vrch topánky je vyrobený z úpletu. Ten slúži na snímanie pohybu a spevňuje tie najzraniteľnejšie časti chodidla. V medzipodrážke je zasa špeciálna vrstva, ktorá dokáže zvýšiť výkon pri behu a celá topánka je navrhnutá tak, aby ste sa pri behu cítili dokonale pohodlne. Nehovoriac o skvelom, jednoduchom dizajne a úžasných farebných kombináciách. 

Zdravie, pohodlie a štýl idú ruka v ruke

adidas dámske bežecké topánky patria k ľahkej bežeckej obuvi, z ktorej si každý vyberie. Pohodlná a mäkká bežecká obuv, ktorá zapezpečí potrebné tlmenie nárazov a pruženie, aby ste si mohli váš beh vychutnať do absolútnej dokonalosti a hlavne bez bolestí - to je dámska bežecká obuv adidas.