alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bežecké bundy

 
[53]
Bežecké bundy od adidas majú hrejivé polstrovanie a zároveň chránia pred vetrom a vlhkosťou. Vysokofunkčné a tiež recyklované materiály upriamia tvoju pozornosť na to najdôležitejšie - dosiahnutie výkonu.
Muži Beh čierna Bunda Run ItMuži Beh čierna Bunda Run It

Bunda Run It

Muži Beh

1 / 2
Strana:z 2

Tieto bežecké bundy si trúfnu na každé počasie

Hovorí sa, že beh prospeje tvojmu telu aj duchu. Súhlasíš? Potom si daj záležať aj na tom, aby ti počas tvojej obľúbenej aktivity nič nechýbalo. Tieto bežecké bundy sa postarajú najmä o tvoj komfort a funkčné materiály zabezpečia ochranu pred chladným počasím. Skontroluj aktuálnu ponuku bežeckých búnd na adidas.sk a vyberaj z desiatok kúskov rôznych farieb, prevedení a strihov.

Elegantné, no najmä funkčné bundy na beh od adidas

Na behu je skvelé to, že ho môžeš robiť kedykoľvek, cez deň, v noci ale najmä počas celého roka. Tomu treba prispôsobiť aj výber samotnej bežeckej bundy. Ponuka adidas je v tomto ohľade veľmi pestrá a kraľuje jej produktová rada Terrex, ktorá je fanúšikom značky dobre známa. V skratke ti ju možno predstaviť ako technológiami prešpikované produkty, ktorých snahou je udržať tvoje telo v príjemnom stave aj počas vysokej záťaže. Ak sa teda počas behu pokazí počasie, nemusíš utekať domov. Pokojne svoju bežeckú bundu od adidas použi aj na svoj bežecký tréning, prechádzku mestom či dokonca turistiku. Spoľahlivo ťa ochráni proti nepriaznivým vplyvom veterného počasia. Ak hľadáš ochranu pred dažďom, siahni po produktovej rade s trojvrstvou konštrukciou.

Príjemné materiály vyrobené s dôrazom na ochranu planéty

Dámske i pánske bežecké bundy by mali mať výhodu v podobe hrejivého polstrovania a zároveň priedušného vetrania brániaceho prehrievaniu. Značka adidas v tomto ohľade používa materiál WIND.RDY, ktorý nedáva vetru a ani vlhkosti žiadnu šancu. V takýchto materiáloch sa omnoho jednoduchšie sústredíš na výkon a prekonávanie vlastných limitov. Tieto technológie nijak nebránia v pohybe a ty sa môžeš slobodne prebehnúť po celej planéte, ktorej ochrane kúpou týchto produktov prispievaš. Značka adidas vyrába mnohé bundy na beh pre dámy i pánov so špeciálneho vysokofunkčného materiálu Primeblue s dôrazom na udržateľnosť.