alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bežecké ponožky

 
[16]
Priľnavé bežecké ponožky adidas ti prinesú komfort potrebný pre čo najlepší výkon na dráhe. Široký výber rôznych dizajnov zaručí, že si nájdeš pre seba ten najlepší a najštýlovejší pár ponožiek.

Bežecké ponožky so spevňujúcou konštrukciou na dlhé trate

Pre čo najkvalitnejší výkon a najlepší pocit z behania sú potrebné aj kvalitné ponožky na behanie. Tie zaručene nájdeš v rámci nášho širokého výberu. Všetky bežecké ponožky adidas sú vyrobené z ľahkých priedušných materiálov, ktoré ti pri tvojej aktivite zaručia nevídanú mieru komfortu. Okrem toho skvelo vyzerajú. Športový dizajn z nich srší na všetky strany. Bez problémov s nimi zažiariš aj mimo bežeckej dráhy. Najmä ak obľubuješ streetový štýl. Na bežeckých ponožkách sa vyníma aj svetoznáme logo adidas či Trefoil. Viaceré modely sú vyrobené z recyklovaných materiálov, čím prispievame k boju proti už aj tak nahromadenému plastovému odpadu.

Bežecké podkolienky z kvalitných priedušných látok

Ponožky na behanie adidas sú okrem svojho štýlu aj praktickými športovými doplnkami. S nimi sa budeš môcť naplno sústrediť na svoj výkon bez zbytočného diskomfortu. O to sa postará ľahká priliehavá konštrukcia, ktorá ti spevní klenbu. Vďaka nej sa bežecké ponožky pohodlne nosia a zbytočne nebudú omínať tvoje chodidlá. Ďalšou vychytávkou je ich absorpčná úprava. Odvedením nahromadenej vlhkosti od pokožky ťa udrží v príjemnom a pohodlnom suchu počas tvojho tréningu. Niektoré kúsky majú dokonca aj vystlanú pätu a špičku, čím ešte efektívnejšie tlmia dopady chodidla na povrch. Na výber máš rôzne dĺžky, takže s ponožkami na behanie adidas môžeš vyraziť na dráhu v hociktorom ročnom období.

Široký výber a skvelé služby k tomu

Dopraj si do svojej športovej výbavy extra kvalitné bežecké ponožky adidas. Aby si pri čistení nepoškodil ich materiál, určite sa vyhýbaj bieleniu a inému chemickému čisteniu. Tiež je vhodné väčšinu kúskov nežehliť či sušiť v sušičke. Pre čo najviac informácií o údržbe si pozri popis pri konkrétnom produkte.