alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

Bežecká Obuv pre Ženy

 
[479]
1 / 10
Strana:z 10
Dámska Bežecká Obuv
Beh je pravdepodobne tou najlepšou formou pohybu pre každého. Nielenže ťa udrží v dobrej kondícii tým, že tvaruje telo a zlepšuje vytrvalosť, ale vďaka nemu stráviš viac času vonku – čerstvý vzduch a prirodzené svetlo osviežia nielen tvoje telo. V prípade dámskych bežeckých topánok si my v adidas veľmi dobre uvedomujeme, aký dôležitý je výber správnej obuvi, vďaka ktorej budeš behať dlhšie a častejšie.
Výber najvhodnejších dámskych bežeckých topánok

1. Ako si vybrať najlepšiu dámsku bežeckú obuv? V prvom rade je potrebné brať do úvahy povrch, na ktorom budeš behať. Rozdielny typy ciest, tratí a terénov sú dôležitým faktorom pri výbere potrebnej priľnavosti a tlmenia. Medzi ďalšie dôležité faktory patrí frekvencia a typ behu. Polož si dôležité otázky: budeš sa pripravovať na maratón? Budeš sa zúčastňovať bežeckých súťaží? Alebo si skôr príležitostný bežec, ktorý beháva raz do týždňa?

2. Ďalej ti určite odporúčame odborné vyšetrenie chodidiel, na základe ktorého sa dozvieš, aký máš typ došľapu: supinácia, pronácia alebo neutrálny. Preto bude podstatné si vybrať dámske stabilné bežecké topánky na pronáciu, ak ich potrebuješ.

3. Niekoľko dní pred prvým behom v nových dámskych bežeckých topánkach ich odporúčame rozchodiť. Pri ich skúšaní zváž možnosť aj pol čísla väčších topánok, pretože tvoje chodidlá sa počas akejkoľvek športovej aktivity naťahujú.

4. Aj keď si svoje nové bežecké topánky adidas veľmi obľúbiš, nepoužívaj rovnaký pár pridlho. Budú vyzerať ako nové naozaj dlho, ale topánky na pravidelný beh majú životnosť okolo 400 až 600 km. Ak behávaš častejšie, zaobstaraj si viac párov topánok, ktoré budeš striedať. Vďaka tomuto opatreniu predídeš zraneniam.

Cestný beh
Cesty sú najbežnejším typom povrchu pre bežcov. Predstavujú najjednoduchšie riešenie pre beh vďaka hladkému, rovnému povrchu a neobmedzeným vzdialenostiam. Kolekcia cestnej bežeckej obuvi pre ženy adidas ti poskytne nielen potrebnú podporu pri tomto type pevného povrchu, ale aj dostatočnú priľnavosť v každom počasí.
Závodný beh
Tu už začína ísť do tuhého. Závodné bežecké topánky sú vyrobené len pre jednu jedinú vec. Pre rýchlosť. A s tou správnou rýchlosťou ti naša kolekcia dámskych závodných bežeckých topánok adidas pomôže prekonať tvoje osobné rekordy a ochráni ťa pred zraneniami. Vďaka ich super ľahkej váhe, vážia len čosi okolo 200 g, zažiješ najrýchlejší beh v živote – a bez zbytočnej záťaže.
Trailový beh
Objavovaniu neznámeho na vlastných nohách sa nevyrovná nič. Naša kolekcia trailových bežeckých topánok adidas pre ženy ti pri ňom bude verným a nápomocným spoločníkom. Vďaka špecifickým trailovým vlastnostiam, akými sú priľnavosť v každom teréne, extra ochrana a účelovo navrhnuté zvršky, hravo zdoláš nerovný, strmý, klzký terén či dokonca aj vodný tok. Určite si pozri modely z materiálu GORE-TEX®, ktoré vynikajú nepremokavou a priedušnou podšívkou.
Beh na bežeckom páse
Niekedy nám pre každodenný beh postačí aj bežecký pás. Môže byť za tým počasie, časť dňa alebo nám to jednoducho tak vyhovuje. Bez ohľadu na vzdialenosti sme našu kolekciu dámskych bežeckých topánok adidas na bežecký pás navrhli tak, aby zvládla ešte viac kilometrov bez opotrebovania.