adidas
Zadarmo dodanie viac ako € 50*
Bezplatné vrátenie tovaru do 30 dní
Vyberte si z viac, ako 7000 produktov

Bežecká Obuv pre Ženy

(171 produkty)
  • Cena (nízka až vysoká)
  • Od najnovších
  • Najpredávanejšie
  • Cena (vysoká až nízka)
  • Najobľúbenejšie
1 / 4
Strana:z 4
Dámska Bežecká Obuv
Beh je pravdepodobne tou najlepšou formou pohybu pre každého. Nielenže ta udrží v dobrej kondícii tým, že tvaruje telo a zlepšuje vytrvalost, ale vdaka nemu stráviš viac casu vonku – cerstvý vzduch a prirodzené svetlo osviežia nielen tvoje telo. V prípade dámskych bežeckých topánok si my v adidas velmi dobre uvedomujeme, aký dôležitý je výber správnej obuvi, vdaka ktorej budeš behat dlhšie a castejšie.
Výber najvhodnejších dámskych bežeckých topánok

1. Ako si vybrat najlepšiu dámsku bežeckú obuv? V prvom rade je potrebné brat do úvahy povrch, na ktorom budeš behat. Rozdielny typy ciest, tratí a terénov sú dôležitým faktorom pri výbere potrebnej prilnavosti a tlmenia. Medzi dalšie dôležité faktory patrí frekvencia a typ behu. Polož si dôležité otázky: budeš sa pripravovat na maratón? Budeš sa zúcastnovat bežeckých sútaží? Alebo si skôr príležitostný bežec, ktorý beháva raz do týždna?

2. Dalej ti urcite odporúcame odborné vyšetrenie chodidiel, na základe ktorého sa dozvieš, aký máš typ došlapu: supinácia, pronácia alebo neutrálny. Preto bude podstatné si vybrat dámske stabilné bežecké topánky na pronáciu, ak ich potrebuješ.

3. Niekolko dní pred prvým behom v nových dámskych bežeckých topánkach ich odporúcame rozchodit. Pri ich skúšaní zváž možnost aj pol císla väcších topánok, pretože tvoje chodidlá sa pocas akejkolvek športovej aktivity natahujú.

4. Aj ked si svoje nové bežecké topánky adidas velmi oblúbiš, nepoužívaj rovnaký pár pridlho. Budú vyzerat ako nové naozaj dlho, ale topánky na pravidelný beh majú životnost okolo 400 až 600 km. Ak behávaš castejšie, zaobstaraj si viac párov topánok, ktoré budeš striedat. Vdaka tomuto opatreniu predídeš zraneniam.

Cestný beh
Cesty sú najbežnejším typom povrchu pre bežcov. Predstavujú najjednoduchšie riešenie pre beh vdaka hladkému, rovnému povrchu a neobmedzeným vzdialenostiam. Kolekcia cestnej bežeckej obuvi pre ženy adidas ti poskytne nielen potrebnú podporu pri tomto type pevného povrchu, ale aj dostatocnú prilnavost v každom pocasí.
Závodný beh
Tu už zacína íst do tuhého. Závodné bežecké topánky sú vyrobené len pre jednu jedinú vec. Pre rýchlost. A s tou správnou rýchlostou ti naša kolekcia dámskych závodných bežeckých topánok adidas pomôže prekonat tvoje osobné rekordy a ochráni ta pred zraneniami. Vdaka ich super lahkej váhe, vážia len cosi okolo 200 g, zažiješ najrýchlejší beh v živote – a bez zbytocnej zátaže.
Trailový beh
Objavovaniu neznámeho na vlastných nohách sa nevyrovná nic. Naša kolekcia trailových bežeckých topánok adidas pre ženy ti pri nom bude verným a nápomocným spolocníkom. Vdaka špecifickým trailovým vlastnostiam, akými sú prilnavost v každom teréne, extra ochrana a úcelovo navrhnuté zvršky, hravo zdoláš nerovný, strmý, klzký terén ci dokonca aj vodný tok. Urcite si pozri modely z materiálu GORE-TEX®, ktoré vynikajú nepremokavou a priedušnou podšívkou.
Beh na bežeckom páse
Niekedy nám pre každodenný beh postací aj bežecký pás. Môže byt za tým pocasie, cast dna alebo nám to jednoducho tak vyhovuje. Bez ohladu na vzdialenosti sme našu kolekciu dámskych bežeckých topánok adidas na bežecký pás navrhli tak, aby zvládla ešte viac kilometrov bez opotrebovania.