alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske bežecké nohavice

 
[15]

Pánske bežecké nohavice do každého počasia

Vonku je nepríjemná zima, no ty sa iba usmievaš. S bežeckými nohavicami pre mužov adidas ťa totiž od tvojho pravidelného tréningu neodradí ani nepriaznivé počasie. Buď vždy pripravený vyraziť a poriadne sa vypotiť na bežeckú dráhu. Pánske bežecké nohavice adidas ťa príjemne zahrejú a vďaka jemnému elastickému materiálu dokážu oveľa viac. Odvedú od tvojej pokožky vlhkosť, ktorá sa na nej naakumulovala vplyvom energického pohybu. Nehrozí ti tak ani prechladnutie z dôvodu mokrého oblečenia a následného prefúknutia studeným vzduchom. Okrem skvelých funkčných vlastností vynikajú aj svojim štýlovým prevedením. Vyber si modely s  rovným strihom, ktorý ti padne ako uliaty alebo sa ti možno zapáčia viac modely so zníženým pudlom s klinom alebo zužujúce sa tepláky s členkovými zipsami. Navyše ti pri správnej starostlivosti a praní iba s jemným práškom vydržia pekne dlho. Na jednotlivých kúskoch nesmú chýbať ani svetovo známe 3-Stripes a logo adidas. Bežecké nohavice adidas sú jednoducho stelesnením športovej elegancie. Doplň svoju športovú výbavu o tieto vysoko praktické a dizajnové bežecké tepláky. Nech ťa na tréningoch nič nezastaví.

Pánske bežecké nohavice, ktoré ťa nevyradia z hry

Nenechaj sa pri svojom tréningu obmedzovať. Pánske bežecké nohavice adidas ti vďaka ich príjemnému a flexibilnému materiálu umožňia vykonávať maximálny rozsah akéhokoľvek pohybu. Už záleží len na tvojich schopnostiach, ktoré tak môžeš neustále zlepšovať. So šnúrkou na stiahnutie si pohodlne nastavíš pás tak, aby ti neustále držal na mieste a nohavice zbytočne z tela nepadali. Maximálny výkon si vyžaduje maximálnu koncentráciu. K tomu ti ešte dopomôžu veľmi praktické vrecká so zipsom. Tam si jednoducho a bezpečne uložíš všetky potrebné nevyhnutnosti ako napríklad kľúče si svoj mobilný telefón. Pri cvičení ti tak nebudú veci zavadzať a v prípade potreby ich máš pohodlne a rýchlo po ruke. Vychutnaj si dynamiku pohybu alebo si len pohodovo zašportuj v pánskych bežeckých nohaviciach adidas.